Ideální na Vltavu. Elektrický vodní skútr stojí přes půl milionu korun. Vyšší verze se řítí rychlostí až 50 km/h

Seznamte se s Searider, značkou, která přináší revoluční změnu do světa vodních skútrů. Searider zaujme svými elektrickými modely Searacer a Seacruiser, které kombinují stylový design s moderní technologií a ekologickým přístupem, píše portál T3. Představte si, že na náplavku v Praze přijede na tomto stroji, a možná vás, přejdou myšlenky o jeho ceně.

Vltava je plná člunů, ale elektrický skútr na ní těžko spatříte. Searacer je skútr pro milovníky rychlosti. S elektrickým motorem o výkonu 45 koní dosahuje rychlosti přes 50 km/h. Jeho vyjímatelný akumulátor, který lze použít i v jiných produktech Searider, umožňuje až 50 minut jízdy. Ostrý design skútru a hmotnost 65 kg z něj dělají ideální volbu pro solo dobrodruhy. Cena 680 tisíc korun odráží jeho exkluzivitu a výkon.

Na druhé straně spektra stojí Seacruiser, skútr navržený pro relaxační plavby. Se svým retro designem a pohodlným sezením je ideální pro poklidné vyjížďky s maximální rychlostí 34 km/h a dojezdem 90 minut. Jeho lehká konstrukce zajišťuje snadné ovládání a dostupnost ve veselých barvách přidává na jeho atraktivitě.

Searider přináší do světa vodních skútrů svěží vítr, nabízí modely, které vyhovují různým preferencím a stylům. Ať už hledáte adrenalinový zážitek nebo poklidnou plavbu, Searider má pro vás řešení.

Zdroj: T3