Už nebudete muset vstávat. Nová herní postel vás uchvátí

Japonská společnost Bauhutte uvedla na trh nový produkt pro hráče. A ten vám prakticky vyrazí dech. Jedná se totiž o elektrickou herní postel! Ano, postel pro hráče, píše server Gizmo China.

Japonsko je považováno za jednu z nejlepších herních zemí a není divu, že z Japonska pocházejí společnosti jako Nintendo, Sega, Konami a řada dalších herních gigantů. Elektrická herní postel Bauhutte má číslo modelu BGB-100FA a prodává se za slušnou cenu 462 dolarů (cca 10 000 Kč).

Elektrická herní postel Bauhutte není prvním herním produktem této značky. Začátkem tohoto roku japonská společnost uvedla na trh masážní přístroj na ruce pro hráče s funkcí vyhřívání. Výrobce má kolem postele také stolky a police, které vycházejí z konceptu uspořádání herní postele, jež umožňuje hrát hry, spát a jíst, aniž byste museli opustit postel.

Postel BGB-100FA je vybavena dvěma motory a má dvě polohy pro naklápění v pase a na nohou. Úhel v pase lze nastavit maximálně na 60 stupňů a úhel nohou lze nastavit na 35 stupňů, takže uživatelé mohou zaujmout polohy vhodné pro spánek, hraní her nebo jídlo, aniž by museli opustit postel.

Zdroj: gizmochina.com