Opona se zvedá! Zde je datum vydání iPhonu 13. Apple předpovídá úspěch

Očekávání po iPhonu 13 vstupuje do závěrečné fáze. Očekává se, že smartphony Apple budou mít premiéru již v polovině září, tedy o měsíc dříve než v roce 2020. Apple věří, že se mu podaří prodat miliony kusů a překonat loňský výsledek.

Rodina iPhonů 13 má před námi stále méně tajemství. O specifikacích víme stále více, design již není překvapením a dnes jsme se k tomu dozvěděli pravděpodobném datumu vydání.

Bude mít iPhone 13 premiéru 14. září 2021?
Podle jednoho z analytiků trhu bude iPhone 13 představen 14. září 2021 a do prodeje se dostane o 10 dní později. To je o více než měsíc dříve než před rokem.

Společnost Apple si zjevně zajistila kontinuitu dodávek a problémy, s nimiž se potýká zbytek odvětví, ji netrápí. Vždy však existuje možnost, že ne všechny modely budou k dispozici k objednání ihned.

V síti nechybí zprávy o tom, že Apple je pevně přesvědčen o kvalitě svých smartphonů a zvýšil výrobu o několik procent. Navíc je vůbec netrápí beznadějný prodej iPhonu 12 Mini. Mají k tomu důvod, protože iPhony 2020 vedou prodejní výsledky a jsou na prvním místě již další rok v řadě.