Cybertruck se dobře prodává jako hračka pro děti. Na dvoumístnou sedačku se vleze i kamarád

Tesla Cybertruck jistě vzbuzuje na ulici zájem, ale vzhledem k vysoké ceně s ním nebude jezdit každý. Společnost proto nabízí levnější model Cybertruck for Kids, který je k dispozici za zlomek ceny.

Děti milují elektrická autíčka na hraní, se kterými mohou jezdit po pozemku. Pro nejlepší efekt se vzhledově podobají skutečným autům a nabízejí různé úrovně kvality i jízdních parametrů. Pokud však chcete, aby se vaše dítě odlišilo od ostatních majitelů takovýchto pomůcek, pořiďte mu nový návrh od amerického výrobce elektrických autíček Cybertruck for Kids.

Jedná se o dětskou verzi vozu Tesla Cybertruck, který se nyní začíná prodávat na americkém trhu a první zákazníci se s ním již mohou svézt. Verze pro dospělé však stojí hodně peněz. Nemluvě o tom, že s délkou 5,6 metru s ním ve městě pravděpodobně nebude snadné jezdit. S dětskou verzí sice nemůžete vyrazit na nákupy, ale s vlastním dítětem si užijete spoustu zábavy.

Přístroj váží 72 kg a je dlouhý 1676 mm, takže je poměrně velký. Je určen pro děti ve věku 6-12 let a jeho maximální nosnost je 68 kg, takže dítě může vzít na dvoumístnou sedačku i kamaráda.

Autíčko je vybaveno motorem o výkonu 500 W, který ho zrychluje na rychlost 16 km/h. To je poměrně hodně a některé děti nemusí tak rychlé vozidlo zvládnout, proto výrobce zavedl možnost jejího snížení na polovinu. Vozítko má samozřejmě také dobré brzdy a gumové pneumatiky zajišťují pohodlnou jízdu. Není také třeba jej příliš často dobíjet, protože vestavěná baterie by podle výrobce měla vystačit na ujetí vzdálenosti 19 km.

Cybertruck pro děti lze objednat v internetovém obchodě společnosti Tesla. Zatím to však bude poměrně obtížné. O hračku byl takový zájem, že všechny kopie byly vykoupeny během několika hodin. Americká společnost uvádí, že další várka bude v prodeji koncem prosince. Zakoupení vozítka jako vánočního dárku nepřipadá v úvahu. K zákazníkům se dostane nejdříve v lednu příštího roku.

A kolik peněz potřebujete, abyste tento elektromobil vlastnili? Jeho cena je stanovena na 1 500 dolarů, tedy asi 33 600 Kč. To samozřejmě není malá částka.. Tento model je však jednoznačně lepší, protože vydrží větší zátěž, má výkonnější motor a vyvine vyšší rychlost.

Zdroj: Tesla