Na mísu můžete mluvit. Hlasem ovládaná toaleta je nejnovější koupelnový gadget představený v Las Vegas

Hlasem ovládaná toaleta je nejnovější koupelnový gadget od společnosti Kohler. Společnost Kohler na veletrhu CES v Las Vegas představila řadu moderních koupelnových doplňků. Jedním z nejzajímavějších produktů je toaleta PureWash E930 ovládaná hlasem, píše portál Engadget.

Americká značka Kohler, která na veletrhu CES v Las Vegas představila několik nových produktů. Řešení v nich použitá budou jistě zajímat mnoho zákazníků. Nyní na mísu totiž můžete mluvit.

Jedním z nejzajímavějších produktů, které byly na stánku společnosti přítomny, byla toaleta PureWash E930, která je ovládáno hlasem. Výrobek spolupracuje se službami Google Home a Alexa, takže jeho funkce lze ovládat pomocí hlasových příkazů, což nepochybně zvyšuje uživatelský komfort.

Hlasem ovládané toaletní sedátko se systémem dezinfekce sedátka
Hlasem nejen zapínáte vyhřívání toaletního sedátka, ale také nastavujete teplotu a tlak vody bidetu nebo aktivujete vysoušeč. Uživatel si také může přizpůsobit nastavení toaletního sedátka svým potřebám pomocí dálkového ovladače nebo firemní aplikace Kohler Konnect.

Další výhodou nové toalety jsou řešení, která se starají o hygienu zařízení, což je v dnešní době velmi důležité. Výrobek totiž disponuje nejen bezdotykovým systémem otevírání sedátka, ale také speciálním systémem dezinfekce UV světlem. Pro noční používání toalety je zabudováno světlo, které osvětluje vnitřek mísy.

WC sedátko PureWash E930 je k dostání na webových stránkách výrobce za cenu 1289 dolarů (cca 28 000 korun). To samozřejmě není malá cena, ale komfort a pohodlí, které poskytuje, za to stojí.

Zdroj: Engadget