Mobil pro fanoušky BMW M! Samsung představil limitovanou edici Galaxy S23 Ultra

Fanoušci BMW M, kteří používají telefony se systémem Android, se mohou těšit, protože Samsung se chystá vydat Galaxy S23 Ultra BMW M Edition. Tato limitovaná edice smartphonu je výsledkem spolupráce mezi BMW Korea a SK Telecom. Partnerství umožnilo integrovat do vlajkového telefonu Galaxy S23 Ultra ikonické designové prvky BMW a vysoce výkonnou techniku, čímž vzniklo zařízení, které je estetické a technicky vyspělé, jak uvádí server Motor1.

Design telefonu Galaxy S23 Ultra BMW M Edition vychází z dědictví značky BMW M. Speciální obal z odlitku vzdává hold první generaci modelu M3, a to M3 E30, který se poprvé objevil v roce 1986. Pouzdro telefonu s pevným krytem se inspiruje kapotou a vertikální ledvinovou mřížkou současného modelu M3 šesté generace. Kromě toho je přístroj vybaven speciálním spouštěcím videem, které přehrává tříbarevné pruhované logo symbolizující BMW M a jedinečnou obrazovkou s motivem specifickým pro M.

Jedním z výrazných prvků Galaxy S23 Ultra BMW M Edition je sedm typů odnímatelných emblémů, které jsou součástí balení. Rondely připomínají 50. výročí značky BMW M a obsahují bohatou historii BMW. Lze je oddělit a znovu připevnit na kroužek na více klíčů, který je rovněž součástí balení limitované edice. Dalšími doplňky, které odrážejí design M a zvyšují hodnotu kolekce, jsou hodiny do auta v designu M, klip na sluneční clonu vozidla, vzduchová pumpa, kovová samolepka s písmenem M a fotokniha a plakát s historií BMW.

Součástí zařízení je také nainstalovaná a dodávaná členská aplikace BMW Vantage, která představuje životní styl BMW. Aplikace poskytuje přístup do světa zážitků a událostí BMW, takže je cenným doplňkem balení. Jako bonus je všem kupujícím poskytnut poukaz na startovací balíček BMW Driving Center, kde se mohou od profesionálního instruktora naučit tipy pro bezpečnou jízdu a dynamické řidičské dovednosti.

Galaxy S23 Ultra BMW M Edition bude omezen na pouhých 1 000 kusů. Předobjednávky již byly v Koreji zahájeny do 13. února letošního roku prostřednictvím oficiálního online obchodu společnosti SK Telecom, T Direct Shop. Oficiální datum vydání je 17. února 2023.

Zdroj: motor1.com