Láska na dálku: Milenci se mohou líbat pomocí zařízení, které se připojuje k telefonu. Vydává i obvyklé mlasknutí

Pro většinu světa jsou lockdowny vyvolané covidem minulostí. Pro obyvatele Číny však byla přísná omezení zrušena teprve nedávno. Díky tomuto zvláštnímu přístupu čínských úřadů bylo mnoho lidí až do prosince 2022 uzamčeno ve svých domovech a izolačních zařízeních.

I když se nyní situace změnila, o dopadu těchto drsných výluk svědčí nový technický kousek. Inspirován omezeními covid vynalezl čínský start-up stroj na líbání na dálku, píše The Guardian. Ano, čtete správně! Nyní můžete svou milovanou osobu políbit na dálku.

Polibte svou milou na dálku
Láska může probíhat na dálku. Zařízení obnovuje zážitek z líbání tím, že přenáší údaje o polibcích uživatelů, které jsou shromažďovány prostřednictvím pohybových senzorů zapouzdřených v silikonových rtech, které se při polibcích pohybují.

Bizarně vypadající zařízení se jmenuje MUA – má vydávat také zvuk (mlasknutí), který lidé vydávají při polibku.
Podle společnosti Siweifushe, která za ním stojí, dokáže MUA zaznamenat a přehrát zvuky během polibku. Kromě toho se během procesu také mírně zahřívá, aby zařízení poskyto autentický zážitek.

Uživatelé mohou také stáhnout údaje o líbání, které jsou k dispozici v doprovodné aplikaci. Podle vynálezce Zhao Jianbo vznikl tento koncept ve světle přetrvávajících omezení v Číně, které nutily lidi zůstávat uvnitř celé měsíce v kuse. „Měl jsem tehdy vztah, ale kvůli omezením jsem se nemohl setkat se svou přítelkyní,“ řekl Zhao Jianbo.

Výrobek byl vydán 22. ledna a stojí 260 jüanů (cca 850 Kč). Během dvou týdnů po jeho uvedení na trh společnost prodala více než 3 000 líbacích strojků a obdržela přibližně 20 000 objednávek.

Zařízení vypadá podobně jako pouzdro na telefon se rty připevněnými ve spodní části. Líbací strojky je třeba připojit k aplikaci a poté je zapojit k telefonu.

Co si o tomto bizarním zařízení myslíte? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Zdroj: The Guardian