GTA 6 nakonec bude! Vývojář naznačuje, že hra bude výjimečná

Trvalo to velmi dlouho, ale společnost Rockstar Games v pátek potvrdila, že vývoj hry Grand Theft Auto 6 je v plném proudu. Společnost bohužel nenabídla podrobné informace o hře, ale samotné oznámení vedlo k velkému pozdvižení, píše server Comic Book.

Jim Jagger, viceprezident Rockstaru pro animace uvedl, že další díl série bude výjimečný. To je sice dost tajemné, ale stačilo to k tomu, aby se mnozí fanoušci na chystané pokračování těšili ještě víc!

Fanoušci hry Grand Theft Auto již několik let zoufale touží po informacích o GTA 6. Vždyť Grand Theft Auto V vyšlo poprvé na PlayStation 3, Xbox 360 a PC v září 2013. Od té doby byla hra portována na PlayStation 4 a Xbox One a příští měsíc se dočká next-gen aktualizace na PS5 a Xbox řady X|S. Kromě portů se fanoušci série mohli věnovat pouze GTA Online a zatímco tato hra si našla vášnivou a oddanou fanouškovskou základnu, čekání na zcela novou hru GTA bylo dlouhé. Někteří fanoušci byli trpělivější než jiní, ale zdá se, že cílová rovinka je konečně na dohled.

Společnost Rockstar Games bude mít samozřejmě co dělat, aby všechny ty roky očekávání naplnila! Za posledních osm a půl roku se Grand Theft Auto V stalo druhou nejprodávanější hrou všech dob a na všech různých platformách se prodalo 155 milionů kopií. To je ohromující číslo a jediná hra, které se podařilo prodat více, je Minecraft. Následná hra bude muset být zcela výjimečná, aby se vyrovnala všemu tomu humbuku a teprve uvidíme, zda GTA 6 bude opravdu lepší, než původní hra.

Zdroj: comicbook.com