Chytrá láhev na vodu vám pohlídá pitný režim. Rozsvítí se, když je čas se napít. Nyní i na Apple

Společnost Apple přidala na svůj e-shop chytrou láhev na vodu z názvem Hidrate Spark 3, která hlídá váš pitný režim. Při každém doušku sleduje vaši spotřebu vody a svítí, když je čas se napít. Jasná záře a upozornění na vašem iPhonu, iPadu nebo Apple Watch vás naučí pít častěji a ve správných intervalech.

Jak Hidrate Spark 3 funguje? Během každého dne vypočítává a upravuje personalizovaný hydratační cíl na základě informací o vašem těle a úrovně aktivity, kterou právě děláte. Snímač uvnitř láhve zaznamenává, kolik milimetrů tekutiny vypijete, a informace ukládá prostřednictvím aplikace v iPhonu nebo iPadu.

Bezplatná aplikace Hidrate Spark Smart Bottle se bez problémů synchronizuje s lahví Spark 3. Jakmile si vytvoříte účet, může aplikace přistupovat ke službě Apple Health pro vaše osobní informace a údaje o krocích, které používá k úpravě vašeho denního hydratačního cíle. Aplikace také odesílá každý zaznamenaný vypitý doušek zpět do Apple Health, takže můžete vidět všechny své údaje na jednom místě.

Svůj pitný režim můžete sledovat i na hodinkách Apple Watch. Do aplikace lze i snadno zadávat množství jiných tekutin, které vypijete z jiných zdrojů než z láhve Hidrate Spark 3.

Objem lahve Hidrate Spark 3 je necelých 600 mililitrů a můžete si vybrat z několika stylů svícení lahve, podle svých představ.

Synchronizace lahve je možná s většinou fitness aplikací pro odpovídající nastavení denního cíle. Můžete sledovat u každého člena rodiny, jaký má pitný režim a pití se tak stane zábavnou aktivitou.

Aplikace Hidrate Spark Smart Bottle dokáže i vyhledat ztracenou lahev pomocí funkce „poslední připojené místo láhve“. Snadno vyměnitelná baterie CR477 vydrží v lahvi funkční i několik měsíců.

Zdroj: apple.com, hidratespark.com