Aplikace Revolut: Tyto novinky byly představeny v srpnu

Britská fintechová společnost Revolut neustále pracuje na vylepšeních a rozšíření nabídky funkcí své bankovní aplikace. Každý měsíc poskytuje informace o inovacích v aplikacích, ať už se nám zdají podařené nebo ne. Seznam změn vlajkové lodi fintech, je stále poměrně rozsáhlý.

Jedna z novinek, která byla začleněna v srpnu, je zaměřena na transparentnost nákladů na transakce. V novém přehledu je nyní vždy uvedeno, jaké náklady vznikají při zahraničním převodu – bez ohledu na zvolenou měnu.

Aplikace Revolut byla navíc přizpůsobena velkému displeji iPadu. Mimochodem, stále pro to není přizpůsobená ani aplikace Instagram, a to má Mark Zuckerberg početnější tým vývojářů!

Pokud přátelům a známým pošlete žádost o platbu, mohou vám kromě kreditní nebo debetní karty zaplatit i pomocí Apple Pay a Google Pay. K tomu je třeba pouze odeslat odkaz s žádostí o platbu. Druhá strana pak může pohodlně a okamžitě převést peníze pomocí nových metod – aniž by musela volit klasický způsob.

Úprav se dočkala také nová domovská obrazovka, která byla představena ve verzi aplikace 8. V novém centru je nyní možné připnout „aplikace“ (funkce v rámci aplikace) na domovskou obrazovku. To by vám mělo umožnit snadnější navigaci mezi oblíbenými funkcemi.

S přibývajícími funkcemi se aplikace stala často kritizovanou a nepřehlednou. Zde získáte nové nástroje, které vám umožní trochu si v aplikaci udělat pořádek a přizpůsobit ji svým potřebám. V zorném poli tak budou pouze funkce, které skutečně používáte.