Znáte nejpopulárnější kryptoměnu? Shiba Inu předběhla na Twitteru všechny

Shiba Inu má nyní na Twitteru více než 908 000 sledujících. Oznámili to tvůrci tokenu na Twitteru.

Shiba Inu získává na popularitě na sociálních sítích. Zájem o kryptoměnu se na Twitteru a Redditu v posledních osmi týdnech zvýšil. Shiba Inu, který začal jako meme token, získal popularitu jako „zabiják Dogecoinu“. Token má nyní tržní kapitalizaci 3,5 miliardy dolarů a jeho tvůrci dnes oznámili, že na Twitteru překročil hranici 900 000 sledujících.

Shiba Inu nyní dominuje na sociálních sítích a předstihla další kryptoměny v první desítce SHIB zaznamenal obrovský nárůst popularity na Twitteru. Předstihl Uniswap s 631 000, Solanu s 622 800 a Litecoin se 768 200 sledujícími. Komunita SHIB nyní podepisuje petici a očekává uvedení tokenu na burze Robinhood. Petice za zařazení tokenu na seznam získala 184 700 podpisů.

Společnost Shiba Inu nyní oznámila nový vývoj na své decentralizované burze ShibaSwap. Ekosystém tokenů zahrnuje tři kryptoměny: BONE, LEASH a SHIB. Je možné, že do ekosystému bude přidán další token.

Nedávno token Shiba Inu přidala do svého portfolia i nejznámější kryptoburza Coinbase. Od té chvíle cena tokenu razantně stoupla.

Zdroj: fxstreet.com. Twitter.com