Sen každého hráče. Díky tomuto křeslu vydržíte u počítače celý den

Pokud trávíte většinu pracovní doby u počítače, byl by zázrak, kdybyste při sezení nepociťovali bolesti zad a nepohodlí. Naše záda, ramena a krk jsou neustále vystaveny bolestivému tlaku při dlouhém sezení na tradičních židlích, jak píše server Yanko Design.

Bez ohledu na to, jak jsou židle pohodlné, jejich základní konstrukce zůstává stejná: výsledkem je vertikální tlak na páteř. Firma LEVUS přišla s řešením, navrženým pro moderní kancelářské prostory.

Jedná se v podstatě o nastavitelnou sestavu, kde pracujete v poloze vleže a všechna důležitá zařízení jsou ergonomicky umístěna kolem vás. Kromě hráčů však toto nastavení ocení i běžní kancelářští pracovníci a kreativci, zejména ti, kteří nesnášejí, když musí sedět rovně. LEVUS jim umožňuje opřít se a snížit vertikální tlak na páteř.

Jeho pevná a lehká hliníková konstrukce je mimořádně flexibilní a ergonomicky přizpůsobená potřebám uživatele. Dodává se v plochém balení, ale snadno se sestavuje. Můžete na něj umístit více monitorů, nastavit opěrku hlavy, mít myš umístěnou na obou stranách a srolovat stůl s klávesnicí tak, aby byla práce/hraní co nejpohodlnější.

Uvidíme, jak křeslo obstojí v herním odvětví.

Zdroj: yankodesign.com