Nová sluchátka Anker jsou určena i na spaní. Blokují většinu hluku, není slyšet ani chrápání

Audio značka Anker se chystá pomoci lidem se spánkem prostřednictvím bezdrátových sluchátek Soundcore Sleep A20. Tato sluchátka byla speciálně vyrobena tak, aby blokovala co nejvíce vnějšího hluku a zároveň byla pohodlná při používání i v posteli, informuje portál TechRadar.

Při prohlížení produktové stránky sluchátek Sleep A20 je ne první pohled patrné, že neobsahují žádnou funkci aktivního potlačení hluku, pravděpodobně proto, že technologie ANC rychle vybíjí baterie sluchátek. Místo toho společnost Anker používá něco, co nazývá čtyřbodový systém maskování hluku. Začíná to konstrukcí, která se skládá ze dvou vrstev křemíku, nikoli pouze z jedné. Společnost tvrdí, že díky této konfiguraci mají sluchátka A20 třikrát silnější pasivní blokování hluku než jiná sluchátka.

Není slyšet ani chrápání

V zařízeních je předinstalován bílý šum a další zvuky z přiložené zvukové knihovny. Funkce inteligentního řízení hlasitosti automaticky upravuje sílu zvuku, aby se zabránilo pronikání hluku zvenčí – například chrápání. Stejná knihovna dokonce nabízí osobní alarmy, které můžete slyšet pouze vy, abyste nerušili spícího manžela nebo kohokoli jiného v blízké místnosti.

Přizpůsobí se uchu

Co se týče vnějšího designu, společnost vyvinula sluchátka Sleep A20 tak, aby se pohodlně nosila, a tvrdí, že splynou s tvarem vašeho ucha.

Některá sluchátka při spánku nepříjemně tlačí. Toho si je společnost Anker vědoma, protože její model má plochý kryt chránící zvukovod. Konce sluchátek A20 se mění ve vzduchové křídlo, které rovnoměrně rozkládá tlak způsobený jejich hmotností

Samozřejmě je možné poslouchat hudbu nebo podcasty ze svého oblíbeného streamovacího zařízení přes Bluetooth. Sluchátka Sleep A20 však nejsou primárně určena k poslechu hudby.

Baterie vydrží až 80 hodin

Maximální výdrž baterie je stanovena na neuvěřitelných 80 hodin s nabíjecím pouzdrem. Mezi jednotlivými nabíjeními poskytují sluchátka 14 hodin nepřetržitého přehrávání v režimu spánku. Toto číslo více klesne na 10 hodin při zapnutém Bluetooth. Mezi další pozoruhodné funkce patří podpora automatického monitorování spánku a sledování polohy při spánku.

Zdroj: TechRadar