Android Auto způsobuje problémy se smartphony Pixel

Server Mobiflip před nedávnou dobou informoval o nové beta verzi systému Android Auto, kterou nyní testuje společnost Google. Verze 7.7 systému Android Auto je na cestě a aktualizace řeší několik problémů, které se v posledních měsících vyskytovaly u řady Samsung Galaxy S22.

U těchto modelů se však objevily i nové problémy, například obrazovka je pro mnoho uživatelů zcela černá a po připojení zařízení se nezobrazuje žádný obsah. Uživatelé Samsungu nejsou s tímto problémem sami.

Android Auto: Problémy se zařízeními Pixel

Jak upozorňuje server Android Police, problémy jsou i se samotnými smartphony Google Pixel. Se systémem Android Auto to tedy nejde hladce.

Společnost Google chce v příštích týdnech distribuovat nový design systému Android Auto, ale než se tím začne zabývat, měla by dostat pod kontrolu současné problémy. Verze 7.7 systému Android Auto je stále ve fázi beta, takže společnost Google má ještě nějaký čas na odstranění těchto problémů před vydáním.

Někteří uživatelé stále používají verzi 7.6 a někteří si nainstalovali beta verzi Androidu 13, takže to není možné zúžit. Pokud vám ale však ani Android Auto nefunguje správně, nejste sami!

Zdroj: Mobiflip.de, Android Police