Kvalitní kuchyně na míru

Sháníte kvalitní kuchyni? Víme, kde vám ji vyrobí. Na míru přesně vašim potřebám i místnosti, pro níž je určena. 

Stojíte v prázdné místnosti, která jednoho dne bude vaší kuchyní? Nebo vám dosloužila ta stará a rádi byste si dopřáli novou? Moderní a se spoustou sofistikovaných spotřebičů, které dobu vaření stráví na minimum? Pokud ovšem vaření není vašim koníčkem. Pak i celé dopoledne strávené u plotny může být požitkem. To však hodně předbíháme. Pojďme se tedy vrátit k základům, tedy k samotnému plánování.

Na kuchyni nešetřete 

V první řadě na kuchyni nešetřete. Investice do kvalitních materiálů s nadčasovým designem se vám vyplatí. Jednak se taková kuchyně hned tak neokouká, ale také vám bude dlouho a dobře sloužit. 

Plánování 

Při plánování kuchyně je třeba vzít v potaz hned několik parametrů. Základní je velikost a rozměry místnosti, pro níž je určena. Tyto faktory rozhodnou o tom, zda vaše kuchyně bude jednořadá, do L, do U, s ostrůvkem či bez. Nejste-li limitováni prostorem, určitě zvažte kuchyni s ostrůvkem, který nejenže chytře rozšíří vaši pracovní plochu, ale také na něm budete moci stolovat. 

Obraťte se na profesionály

Obecně platí, že čím atypičtější prostor či požadavky, tím více důvodů, nechat si návrh kuchyně nechat zpracovat od profesionálů, tedy kuchyňského studia. Jedině ti vám navrhnou a následně zrealizují kuchyni, která perfektně sedne do místnosti, ale také vám bude dobře sloužit. Věcí, na které je třeba myslet, totiž je opravdu hodně a laik některé z nich snadno přehlédne. 

Výroba nábytku na míru

Na výrobu kuchyňských linek stejně jako vestavěných skříní, obývacích stěn a dalšího nábytku na míru se specializuje například firma L J spol. Její zkušení designéři, truhláři pracují s velice moderním strojním a softwarovým vybavením, které je zárukou, že jejich produkty jsou nejenom kvalitní, ale také na setinu milimetru přesné. Firma navíc provozuje hned několika pobočkami. 

Pobočky J L spol

K dispozici vám jsou kuchyně na míru Kutná Hora, Chrudim, Holice, Pardubice, Vysoké Mýto, Luže, Chrast, Dašice, Skuteč, Kolín, Třemošnice, Přelouč, Sezemice, Golčův Jeníkov, Seč, Čáslav, Chvaletice, Slatiňany, Nasavrky, Ronov nad Doubravou, Chlumec nad Cidlinou a kuchyně na míru Hradec Králové.