Radiátor budoucnosti. Udrží vás v teple a ještě si na sebe vydělá. Těží totiž bitcoiny

Chytré topení Heatbit vás za chladných zimních večerů nejen zahřeje, ale také vám vydělá peníze. Jedná se o první topení na světě, který umožňuje snadnou těžbu bitcoinů a zároveň vytápění místnosti, jak píše server The Gadgetflow.

Tiché vytápění místnosti při těžbě bitcoinů je možné díky přenosnému ohřívači Heatbit Smart Heater. S tímto chytrým zařízením se vám náklady na vytápění domu doslova vrátí.

Chytré topení Heatbit se osvědčí zejména v panelákových bytech nebo v jednotlivých místnostech, protože dokáže vytápět přibližně 15 m². Je pravda, že to nestačí na izolaci celého domu, ale určitě to bude dobrá volba pro jednotlivce, kteří tráví většinu času doma v jedné místnosti. Je to také skvělá volba pro vytápění ložnice nebo dětského pokoje.

Inteligentní ohřívač pracuje velmi tiše [<42 dB při plném výkonu]. Výrobce tvrdí, že inteligentní ohřívač je dokonce tišší než moderní chladničky. Díky několika tepelným senzorům, vestavěnému akcelerometru a ochrannému designu posune toto chytré topení proces vytápění vašeho domova o krok dál.

Tento chytrý ohřívač posouvá celý proces těžby bitcoinů na zcela novou úroveň. Především proto, že se vyznačuje tím, že při kopání nespotřebovává žádnou další energii. Je také vybaven inteligentním softwarem, který zvyšuje rychlost hashrate a zároveň snižuje spotřebu energie. Co se týče samotné těžby bitcoinů – hashovací výkon ohřívače je 14 TH/s. Na druhou stranu výkon samotného ohřívače je 1400 wattů.

Zdroj: gadgetflow.com