Disney+ přichází do Česka s bohatou nabídkou filmů a lepší cenou než Netflix

Disney+, streamovací služba společnosti Walt Disney Company, dorazila do Česka. Díky databázi více než 700 filmů, více než 700 seriálů a kolekci 130 exkluzivních titulů z originální tvorby společností Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a dalších nabídne Disney+ ty nejlepší příběhy na jednom místě.

Běžná cena měsíčního předplatného při spuštění je 199 Kč a roční předplatné stojí 1 999 Kč. Jak již bylo oznámeno dříve, předplatitelé získají přístup k seriálu Boba Fett: Zákon podsvětí a k oběma sériím seriálu Star Wars Mandalorian. Kromě toho bude Disney+ streamovat celou ságu Skywalkerů od Epizody 1 až po Epizodu 9.

Hned po spuštění měli fanoušci superhrdinů přístup k více než 40 filmům od studia Marvel, včetně na Oscara nominovaného snímku Shang-Chi: Legenda o deseti prstencích, ale i filmů Eternals, Avengers: Endgame a Captain Marvel. Streamovací platforma nabízí také přístup k více než 30 dalším marvelovským seriálům, jako jsou Moon Knight, Loki a WandaVision.

Předplatitelé budou moci sledovat také více než 280 titulů od společností Disney a Pixar, včetně celé kolekce filmů Toy Story, animovaného filmu Luca nebo oscarového animovaného filmu Duše. V nabídce bude také oscarový film Encanto: Báječný svět z dílny Walt Disney Animation Studios, který vypráví příběh neobyčejné rodiny Madrigalových, a oblíbené filmy Ledové království a Ledové království 2. Fanoušci Disney+ získají přístup také k dalšímu oscarovému filmu Cruella s Emmou Stone v roli legendární Cruelly de Vil nebo k dobrodružnému filmu Expedice: Džungle.

Dokumentární filmy National Geographic, jako například Záchrana a Free Solo od oscarových režisérů a producentů E. Chai Vasarhelyiho a Jimmyho China, budou k dispozici spolu s populárními seriály National Geographic, jako je Svět očima Jeffa Goldbluma a Gordon Ramsay: Do neznáma.

Z produkce Star Productions se diváci mohou těšit na úspěšný komediální seriál Only Murder in the Building, limitovaný seriál Pam & Tommy a seriál The Kardashians. Doplní je mysteriózní thriller Smrt na Nilu v režii Kennetha Branagha, který si zde zahraje i soukromého detektiva Hercula Poirota. Chybět budou také seriály Simpsonovi, Klinika Grace, 9-1-1 a Black-ish.

Díky bezkonkurenčnímu přístupu k disneyovským inscenacím se diváci mohou těšit na oblíbené klasiky, jako jsou Popelka, Na nábřeží, Princezna a žabák nebo Malá mořská víla. K nim se připojí i nedávné filmové hity Raya a poslední drak a Mulan. Diváci také získají přístup ke stovkám seriálů a speciálů Disney Channel, včetně Kouzelné lišky a černého kocoura a Phinease a Ferba.

Uživatelé získají vysokou kvalitu obrazu a možnost streamovat až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování až na deseti zařízeních, rozlišení IMAX Enhanced u vybraných titulů a možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně možnosti nastavení dětského profilu, který umožní nejmladším divákům přístup k obsahu vhodnému pro jejich věk.

Zdroj: Disney+