Vytvořte si elegantní, jednoduchý a vzdušný šatník

Každý by chtěl mít přehlednou šatnu, kde by si každé ráno pohodlně vybral oblečení a vyrazil do práce, do školy nebo na procházku. Takový šatník bývá dobře průchozí, a zároveň disponuje dostatkem místa pro uložení oblečení, bot, sportovního vybavení, a tak uvidíte vše na jednom místě. A pokud jste hodně nároční, můžete si navrhnout šatník na míru, který má výhodu posuvných dveří.

Oblíbenost šatních regálových systémů

Tato oblíbenost je především kvůli pořádku, přehlednosti a komfortu. Kromě toho jsou designově úžasné a každý na nich může oči nechat. Uzavřený systém vám poskytne soukromí a útočiště po stresujícím dni. Ale otevřený systém, propojený s ložnicí vám vytvoří jedinečnou kombinaci místností. Prostě se rychle převléknete a šupnete do postele.

Kovový regál od Majster Regál se na tento úkol hodí skvěle, dají se doplňovat a připevnit ke zdi pro lepší stabilitu. Také se dají kombinovat se skříňkami a postavit si tak jedinečnou (originální) skříň, kterou vám bude každý závidět!

Do jednotlivých regálů si můžete dát pletené nebo dřevěné bedýnky, které budou popsané podle daného oblečení. Takto se ve všem vyznáte a případně si můžete vytvořit jednoduchý seznam jednotlivých položek. Jediné, co si musíte vyřešit jsou lapače a odpuzovače na moly. Jednou za čas je také potřeba skříň vyčistit od prachu. Vzhledem k tomu, že jde o regálový systém, nezabere vám to moc času.

Otevřené nebo uzavřené regálové systémy?

Čemu dáte přednost? Musíte si projít místnost, kde budete chtít tento projekt udělat. Dobře si vše rozmyslete – například, máte doma zvířata, děti, budou tyto prostory společné pro vás a partnera? Co vše zde bude uloženo? Také je potřeba si uvědomit, že uzavřené regály vám dodají více soukromí, mají lepší ochranu před prachem a nájezdy dětí nebo zvířat. Do otevřených regálů se dají dát sportovní vybavení. Ale otevřené regály jde umístit i do šaten, které jsou uzavíratelné klasickým způsobem.