Pidio.cz je dětský srovnávač zboží, první komplexní projekt svého druhu

Jako rodič se zřejmě potřebujete zorientovat v nepřeberném množství výrobků pro děti. Pokud nechcete věnovat čas nakupování, existuje dětský srovnávač, který vám proces výrazně zkrátí. Jedná se o dětský maketplace zvaný Pidio.cz, kde najdete sortiment zaměřený na děti a kojence. 

Podle statistik průměrné roční náklady na dítě činí zhruba 80 000 korun, ovšem s přibývajícím věkem se náklady zvyšují, a vyšplhat se tak mohou klidně i na 300 000 korun ročně. Zmíněné náklady jsou nevyhnutelné, ovšem rozhodnutí, která učiníte, mají vliv jak na finanční situaci vás jako rodičů, tak i na blaho ratolestí. 

Vzhledem k tomu, že na trhu působí různé značky, bylo na čase zprovoznit tržiště s dětskými výrobky, které vám poskytne dokonalý přehled. 

Kategorie dětských produktů

Poptávka po hračkách a dětském zboží roste jak v rozvinutých, tak v rozvojových zemích, a stejně tak roste i rozšiřování trhu elektronického obchodování. Dnešní rodiče jsou mileniálové, kteří vyrůstali už takřka s neustálým přístupem k internetu, a je pro ně přirozené nakupovat online nejen pro sebe, ale i pro své nejmenší.

K urychlení růstu prodeje kojeneckého a dětského zboží online přispěla také pandemie COVID-19. Nejen z důvodu uzavření fyzických obchodů, ale i kvůli rostoucímu povědomí spotřebitelů týkajícímu se zdraví dětí a podporujícímu hygienu dětí, což zvýšilo poptávku po zdravé výživě, vitamínech a toaletních potřebách.

Pidio.cz je specializovaný srovnávač

Pidio.cz je dětský marketplace propojující kvalitní ověřené produkty a poradenství. Často mají rodičové spoustu otázek týkajících se nejen produktů, ale také péče o dítě. I v takovém ohledu dokáže portál pomoct. 

Společnost, která stojí za vznikem portálu Pidio.cz, byla založena v roce 2019 a tvoří ji tým profesionálů, již mají letité zkušenosti v oblasti dětských potřeb, pomoci novopečeným maminkám a poradenství. 

Pidio.cz zkrátka funguje na podobném principu jako Heureka.cz, ovšem s tím rozdílem, že se zaměřuje jen na dětské zboží a je komplexnější. Každým dnem si tak vyberete z více než 200 000 produktů od spolehlivých dodavatelů a distributorů. Pidio.cz podporuje především české výrobce, ale v nabídce najdete sortiment i od těch zahraničních. 

Přímo na stránce nenajdete jen dětský srovnávač jako takový, ale zavítat můžete i do komunitního fóra. Čekají na vás certifikovaní odborníci, kteří mají zkušenosti s různými problematikami a jsou připraveni vám vždy pomoct. 

Součástí portálu také je blog se zajímavými a praktickými články, kde se dozvíte něco o jednorázových plenách, předporodních kurzech, kolikách u miminka i cvičení v těhotenství. Čekají na vás také různé soutěže, v rámci nichž můžete vyhrát hodnotné ceny.