Obáváte se přijímaček? Zajistěte si úspěch díky online doučování

V současné chvíli vrcholí období obávaných přijímacích zkoušek, které rozhodnou o budoucnosti vašich dětí. Nezáleží na tom, zdali touží po studiu technického oboru, chtějí proniknout do tajů humanitních věd, nebo vsadí spíše na gymnázium, velmi brzy budou muset prokázat své znalosti. Jak na to?

Kompletní učivo

V současné době podléhá přijímací řízení unifikovaným testům CERMAT, jež v sobě kombinují dovednosti z matematiky, českého jazyka a samozřejmě i literatury. Ačkoliv známe přibližné zaměření vyplňovaných otázek, jejich přesné znění nemáme šanci předem zjistit. Přesně proto přichází na řadu poctivá příprava.

Velkou výhodou moderní doby je možnost vsadit na online vyučování, takže nemusíte řešit dopravu, volbu učitelů z místa bydliště ani hledání prostor. Vystačíte si pouze s počítačem, zavřenými dveřmi v pokoji a psacími potřebami. V každém případě je důležité se spolehnout jen na ověřené a kvalitní pomocníky. Rozhodně se vyhněte nabídkám na facebookových skupinách vašeho města.

Opravdoví profesionálové

Ideálním řešením je například kvalitní doučování v Praze i online, přičemž ihned po rozkliknutí odkazu se před vámi objeví stránky známé společnosti Dohlavy Education. Ta se již přes deset let zaměřuje na doplňování znalostí studentů s pomocí zkušených pedagogů. Zvolit si můžete osobní návštěvu učitele u vás doma, dojíždění do prostor pražské základny, či pořádání kurzů online.

Několik desítek certifikovaných lektorů se stará o vštěpování kompletního učiva podle osnov základních škol, kdy samozřejmostí jsou interaktivní cvičení s vyhodnocováním, zpětná vazba pro rodiče i poskytnutí důležitých materiálů dětem. Pokud se vaše ratolest chystá absolvovat přijímací zkoušky, určitě jí dopřejte nejlepší přípravu v podobě doučování Dohlavy v Praze.