Retro přehrávač Walkman na trhu. Jak jinak než od Číňanů! Má velkou baterii a hudba hraje až 13 hodin

Jak jinak než od Číňanů! Čínský výrobce se rozhodl pro výrobu klasického Walkmanu, a to v modernějším designu i technologii. Walkman zažíval největší slávu v 80 letech, poté přišly na řadu modernější MP3 přehrávače. Walkman byl ve své době nejvíce proslaven firmou Sony.

Model CP13 čínského výrobce dle deníku Giga a Techradar vypadá vizuálně velmi podobně, právě jako Sony Walkman. Ale co může nabídnout navíc, je výdrž baterie. Přehrávat písničky dokáže při plném nabití až 13 hodin. Naprostou bombou je však výstup USB-C, který se nachází na boku Walkmanu. Takže můžete poslouchat a zároveň si dobíjet baterii.

I když moderní, stále má retro prvky

Jestliže se Vám tento Walkman FiiO CP13 líbí a rádi byste si ho pořídili, je třeba vědět, že součástí jsou klasické prvky těchto přehrávačů. V první řadě má konektor 3,5 mm jack konektor, proto zapomeňte na bezdrátová sluchátka. Určitě zde nenajdete ani Bluetooth. Ovšem tento Walkman nemá jednu zásadní věc, kterou ohromoval starý Sony Walkman. A to je tlačítko na automatické otevírání přihrádky na kazety. Bohužel ji musíte otevírat ručně.

Walkman FiiO CP13 je nabízen v černé, bílé a modré verzi. Tento retro Walkman vychází v přepočtu za cca 3 850 Kč.

Vzor: Giga, Techradar