Na co se učit cizí jazyky? Sluchátka s mikrofonem umí překládat až z 37 jazyků

Schopnost dorozumět se a mluvit s lidmi v několika různých jazycích můžete uvítat například na zahraniční dovolené. Mohli byste se domluvit s místními obyvateli a poznat všechny pamětihodnosti města. To by vám mohla umožnit překladová sluchátka do uší CLIK S od Mymanu, která jsou navržena tak, aby vám pomohla mluvit a psát ve více než 30 různých jazycích.

Sluchátka Mymanu CLIK S získala ocenění CES Innovation Awards Honoree. Jsou bezdrátová a vybavená rozhraním Bluetooth, které umožňuje překládat jazyky na cestách díky vlastní překladatelské aplikaci MyJuno.

Jakmile máte sluchátka v uších, spolupracují s aplikací a poskytují rychlý překlad rozhovorů mezi jednotlivci nebo dokonce skupinových rozhovorů prostřednictvím řeči nebo textu.

Tlačítka CLIK na obou stranách zajistí, že tato sluchátka nebudou sloužit pouze k překladu, ale umožní vám také poslouchat hudbu nebo podcasty, přijímat telefonní hovory, a dokonce i číst textové zprávy nebo oznámení podle potřeby.

Jsou navržena tak, aby na jedno nabití vydržela 30 hodin, a jsou také pohodlná, protože jsou vybavena koncovkami z paměťové pěny v různých velikostech, které zajišťují dokonalé přizpůsobení pro dlouhodobé nošení.

Zdroj: redakce, Mashable