Toužíte po opravdu jedinečném a špičkově vybaveném kole? Víme, jak na to

Řadíte se mezi milovníky cyklistiky? Rádi frčíte po zpevněných cestách, užíváte si výlety v přírodě, nebo dokonce závodíte? Pak se neobejdete bez špičkového pomocníka na cesty. Pokud se řadíte mezi opravdu náročné sportovce, rozhodně si nechte sestavit kolo na míru. Kde?

Přesně podle vašich přání

Jste neustále nespokojení s klasickými koly a sháníte něco trochu lepšího? V tom případě se zaměřte na proslavená kola Industry Nine, která si necháte sestavit přesně podle svých požadavků. Ačkoliv se jedná o americkou firmu, i v našich končinách si můžete dopřát její výrobky. V čem jsou vlastně jiné než běžná konkurence?

V první řadě se hodí zmínit unikátní uchycení hliníkových špic. Ty jsou našroubované přímo v samotném těle náboje – žádné niply. Jednotlivé paprsky se navzájem nedotýkají. Výsledkem je podstatně tužší a spolehlivější výplet, než jak tomu bývá u klasických produktů.

Nevídaný vzhled

Kola Industry Nine nejsou zvláštní pouze svým technickým řešením. Potěší vás i špice v celkem 11 různých barvách, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat. K tomu připočtěte různobarevné duralové dráty a máte jasno. Ať už vás láká jakákoliv úprava, budete si moci nechat nainstalovat tuning doplňky podle svého výběru. Stačí si vybrat z pestrého seznamu dostupných dílů.

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov. Nejlepší tedy bude, když si rozkliknete webové stránky pod výše vloženými odkazy a sami si prohlédnete ukázky kol na přání. Ihned získáte potřebnou inspiraci a dozvíte se vše potřebné.

Pokud si nevíte s něčím rady a úplně se nevyznáte v jednotlivých součástech, spojte se s profesionální obsluhou a nechte si vše vysvětlit po telefonu. Přece jen se jedná o trochu nákladnější investici, takže je nutné, aby vás těšila na 100 %.