Když potřebujete udělat díru do světa

Řešíte nějaké stavební úpravy nebo se bohužel potýkáte s nezáviděníhodnou havárií? Pak můžete potřebovat někoho, kdo vám zajistí výkopové práce. Spolehlivý kontakt se hodí v případě hloubení základů, provádění výkopu pro tepelné čerpadlo a rekuperaci či inženýrské sítě a podobně.

Výkopové práce jsou zkrátka důležitou součástí při výstavbě jakéhokoliv objektu. Bez nich není možné realizovat žádnou stavbu. Vždy je třeba vykopat základy, vytvořit přípojky na elektřinu, vodu, plyn a kanalizaci a provést spoustu dalších potřebných úkonů, které s tím souvisí.

Nejčastěji se jedná o:

 • Hloubení základů
  Hloubení základů je jedním z nejdůležitějších prvků při výstavbě. Bez správně provedených základů by mohla stavba být nebezpečná a nestabilní. Hloubení základů zahrnuje odstranění horní vrstvy půdy a následné hloubení dle projektu.
 • Výkopy pro tepelná čerpadla a rekuperace
  Tepelná čerpadla a rekuperace jsou dnes běžnou součástí moderních domů a budov. Pro jejich instalaci je nutné provést výkop a vybudovat potřebné přípojky na systémy topení a klimatizace. Při provádění těchto prací je důležité zachovat správné rozměry a hloubky výkopu.
 • Výkopy pro inženýrské sítě
  Inženýrské sítě jsou základním předpokladem pro správné fungování každé budovy i celých městských oblastí. Výkopové práce pro inženýrské sítě zahrnují přípravu a vyhloubení přípojek na vodu, plyn, elektřinu a kanalizaci. Tyto práce vyžadují pečlivé plánování a koordinaci se všemi zainteresovanými stranami.
 • Výkopy při havárii (vody, plynu, kanalizace)
  Havárie vodovodu, plynovodu nebo kanalizace jsou mimořádnou situací, která si vyžaduje rychlou a profesionální reakci. V takových případech jsou potřebné výkopy, aby bylo možné opravit poškození a obnovit normální provoz. Reagovat na takovouto nenadálou událost je třeba co nejrychleji a efektivně, aby se minimalizovaly škody. Výkop je třeba provést nejen rychle, ale také opatrně, bezpečně a zkušeně.
 • Výkopy bazénů, sklepů, jímek a septiků
  Výkopy pro bazény, sklepy, jímky a septiky jsou dalšími běžnými výkopovými pracemi. Při výstavbě bazénu je nutné vykopat jámu na správné rozměry a tvar, aby bylo možné následně nainstalovat bazénovou vanu a vybudovat okolní betonovou plochu. Stejně tak je i pro výstavbu sklepů, jímek a septiků nutný správně provedený výkop.

Hledáte-li spolehlivého partnera na některou z výše uvedených činností, můžete se s důvěrou obrátit na LUKAS – zemní práce s.r.o. Tam vědí, jak důležitou součástí výstavby jsou výkopové práce. Proto je pro ně samozřejmostí, že je vždy provádí profesionálně a s ohledem na bezpečnost a životní prostředí. Specializují se na výkopové práce v Brně a blízkém okolí. Nabízejí široké spektrum služeb od výkopů pro základy, přes výkopy pro inženýrské sítě až po výkopy pro bazény, sklepy, jímky a septiky. A ochotně také přijedou na pomoc, potká-li vás nějaká havárie. Potřebujte-li udělat díru do světa, navštivte stránky zemnipracelukas.cz.