Co nepodcenit při výběru průmyslové podlahy?

Dnes máte na výběr z mnoha podlahových krytin, takže si musíte velmi rozmyslet, jakou zvolíte. A nejen to. Víte, jaké jsou například vychytávky pro podlahy v průmyslovém prostředí?

Moderní antistatické podlahy

Podlaha je jedním ze základů jakéhokoli domu, dnes existuje mnoho praktických materiálů, lze si volit nejen mezi designy, vyberete si i materiál podle toho, jestli vydrží nápor vlhka, dětí a mazlíčků, obuvi atd. Také zhodnotíte finančně výhodnější produkty, oceníte praktičnost a vlastnosti. To platí především pro soukromé účely, ovšem podlahy v průmyslu musí být ještě odolnější. Znáte například antistatické podlahy? Ty jsou důležité pro to, aby odváděly elektrostatický náboj. Antistatické podlahy musí být vyrobeny z kvalitních materiálů, které dlouho vydrží a minimalizují riziko poškození okolních zařízení, zejména pak elektronických, která jsou velmi senzitivní. Tento typ navíc musí být maximálně odolný vůči mechanickému poškození. Správně zvolená podlaha pak splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy a snadno se udržuje. Nejde navíc o jednotnou podobu, můžete si zvolit z mnoha odstínů, které se budou hodit do vašeho provozu.

Kam se hodí polyuretanové stěrky?

Polyuretanové stěrky neboli lité podlahy také snesou zátěž a ideální jsou pro garážová stání či parkovací domy. Jsou totiž pružné, což je ideální v místě, kde je vysoká frekvence pohybu těžkých strojů, což auta jsou. Když vzniknou drobné trhliny v podkladu, nebude to tak velká katastrofa jako třeba u epoxidových stěrek, kde by destrukce postupovala dál. Polyuretanové povrchy mohou být hladké i protiskluzové, rovněž se nabízí v mnoha odstínech. Kde se na ně můžete podívat? U firmy JAclean, která je již 14 let na trhu. Značí, opravují a hloubkově čistí průmyslové podlahy v ČR, SR, Německu nebo Rakousku. Jde o spolehlivou firmu, která disponuje vlastním, kvalitním a profesionálním týmem.