Chcete, aby vaši číšníci vypadali reprezentativně? Vsaďte na úbory na míru

Vedete vlastní restauraci a potrpíte si na vyšší úroveň služeb? Chcete se odlišit od četné konkurence a ukázat zákazníkům, že opravdu stojíte za návštěvu? Pak nesmíte podcenit první linii styku s návštěvníky – číšníky. Jak je obléknout, aby vypadali skvěle?

Dejte si záležet na detailech

Chcete-li si vytvořit status luxusnějšího podniku, nesmíte podcenit líbivé oblečení pro číšníky. Opravdu nestačí jen pořídit svým podřízeným tuctové hadry, abyste co nejvíce ušetřili. Raději se spolehněte na oděvy přímo na míru.

Kvalitní střih a materiály zároveň potěší vaše zaměstnance a dokážou jim, že vám na nich záleží. Určitě nechte na každý kus oblečení našít firemní logo (klidně i slogan a podobně) a také jmenovku jednotlivých podřízených. K líbivému setu neodmyslitelně patří i motýlek, případně decentní ozdoba na krk, která se zapíná gumičkou.

Podobnou péči si zaslouží i barmanská zástěra. Držte lehkých a odolných materiálů, jako je třeba kombinace 65 % polyesteru a 35 % bavlny. Díky tomu nebude vašim barmanům přílišné vedro a zvládnou naplno pracovat i v létě.

Šití na míru

Tím se dostáváme k otázce, kdo vám vlastně ušije veškeré oblečení pro číšníky, kuchaře, barmany i další členy týmu? V tomto ohledu je dobrým nápadem třeba oblíbená společnost FOMI, jež se šití profesionálních oděvů věnuje už déle než třicet let.

V rámci spolupráce se dočkáte kompletní péče – od poradenství, konzultací až po šití, úpravy a finální doručení. Co dodat? Raději se mrkněte na webové stránky pod vloženými odkazy a prohlédněte si pestrou nabídku sami. Přece jen potřebujete získat jasnější představu o tom, v čem budou chodit vaši zaměstnanci.

Jste-li z Prahy, zastavte se na pobočce a rovnou si prohlédněte ukázkové oděvy sami. Lépe se tak přesvědčíte o jejich kvalitě.