Sušička pro domácí mazlíčky usuší malého psa za 25 minut

Nikdo nemá rád mokré psy. Sušení ručníkem není vždy dostačující a hluk z fénu může být traumatizující. Korejská společnost Pepe má ale zajímavé řešení – sušičku domácích zvířat. Sušička pro domácí mazlíčky Pepe, která je ve velikosti malé ledničky, dokáže usušit malého psa asi za 25 minut.

Chcete-li zařízení použít, vložte namočené zvíře do sušičky, zavřete dvířka a nastavte teplotu. Teplý vzduch cirkuluje kolem a pomalu suší vašeho chlupatého společníka. Zástupce Pepe říká, že psi během procesu obvykle spí.

„Když jsem viděl sušičku domácích zvířat Pepe osobně, připadalo mi to spíše jako vyhřívaná psí přepravka s ventilátorem než to, co by většina lidí považovala za sušičku. To není špatná věc,“ řekl jeden z uživatelů podle webu Cnet.

Sušička domácích mazlíčků Pepe funguje se psy a kočkami. Na jedné straně se kočky zřídka namočí natolik, aby potřebovaly takové sušení. Ale na druhou stranu mají kočky rády teplé a útulné prostory. V současné době můžete sušičku zakoupit v Koreji, Číně a Singapuru.

zdroj: Cnet