Ruský chlapec tvrdí, že přišel z Marsu. Co na to odborníci?


Ruský teenager tvrdí, že pochází z planety Mars. Zní to jako báchorka, někteří vědci mu však věří, píše server MÄNNERSACHE.

Boris Kiprijanovič, známý také jako „indigový chlapec“, uměl číst, psát a kreslit už ve dvou letech. A už několik týdnů po narození dokázal držet hlavu vzpřímeně bez pomoci.

Chlapec z vesmíru

Dle výpovědi chlapce jsou Marťané nesmrtelní a po 35. roce života nestárnou. Kromě toho jsou technologicky velmi vyspělí, což jim mimo jiné umožňuje cestovat mezihvězdným prostorem.

V rozhovoru z roku 2008 Boris říká, že jeho národ měl silné spojení se starými Egypťany a že ve svém předchozím životě navštívil planetu Zemi jako pilot.

Věští také, že život na naší planetě se dramaticky změní, jakmile bude aktivována Velká sfinga v Gíze – otevírací mechanismus je „ukrytý za uchem; přesně si to nepamatuji,“ potvrzuje „Indigo Boy“.

Odborníci se ptali, proč kosmické lodě při přiblížení k rudé planetě havarují. „Marťané vysílají speciální signály, aby zničili stanice, které obsahují škodlivé záření,“ vysvětluje Boris.

Borisovi rodiče nás ujišťují, že jejich potomek ve věku pouhých několika měsíců mluvil o věcech, o kterých nikdy předtím nemohl slyšet, na obzvláště senzační téma: mimozemské civilizace. Chlapec žil na válkou ovládaném Marsu, který v dávné minulosti postihla jaderná katastrofa. Podle 21letého mladíka jsou Marťané vysocí asi dva metry, žijí na Marsu stále v podzemí a dýchají oxid uhličitý.

Kosmická loď

Nejen jeho rodiče, ale i vědci jsou ohromeni Borisovými znalostmi o cestování vesmírem a různých dimenzích. Několikrát prý kreslil vesmírné lodě a také podrobně vyprávěl o jejich fungování: „Má šest vrstev. Vrchní vrstva je z 25 % tvořena pevným kovem, druhá vrstva je z 30 % tvořena pryží, třetí vrstva je z 30 % tvořena kovem a poslední vrstva má magnetické vlastnosti a tvoří 4 %. Pokud dodáme magnetické vrstvě energii, mohou vesmírné lodě létat napříč vesmírem.“

Z čeho se skládá zbývajících 11 procent, není z citace jasné.

Tato událost je fascinující a myšlenka, že existují mimozemské civilizace, které osídlily naši Zemi, byla vždy výchozím bodem vzrušujících příběhů. A kdo nemá rád dobré příběhy?

Zdroj: MÄNNERSACHE.de