První událost společnosti Apple se koná v dubnu. Jaké Apple představí produkty?

Nyní je to venku! V úterý večer byla zcela neočekávaně oznámena nová událost společnosti Apple.

Pro jednou můžete s čistým svědomím důvěřovat interní hlasové službě společnosti Apple – Siri. Protože v poslední době je jedinou odpovědí na otázku, kdy se bude konat další událost obří technologické společnosti: 20. dubna 2021 v kalifornském Cupertinu! Siri zároveň odkazuje na web skupiny. První událost tohoto roku bude vysílána kolem 19.00 českého času, 20. dubna.

Americká společnost se jako vždy drží zpátky s detaily. Neexistují tedy žádné další informace o tom, které produkty by mohly být prezentovány. Kvůli koroně bude událost pravděpodobně zaznamenána předem a nakonec bude streamována na webových stránkách Apple a na kanálu YouTube.

První událost Apple roku se obvykle koná tradičně v březnu.

Skutečnost, že Apple oznamuje své události pouze týden předem, není nic nového. I přes nedostatek detailů se fámy šíří jako šílené! Podle agentury Bloomberg je pravděpodobné, že společnost vedená Timem Cookem (60) představí nové modely iPad Pro.

U 12,9 palcové verze se říká, že má poprvé mini-LED displej. Menší 11 palcová verze byla také přepracována a má čip A14X a připojení Thunderbolt. Zároveň je obava, že kvůli výrobním problémům s displejem vyšší třídy bude 12,9 palcová verze na trhu k dispozici až později v tomto roce.

Mohly by být také představeny dlouho očekávané AirTagy. Dlaždicové sledovací zařízení Bluetooth je navrženo tak, aby pomohlo najít zařízení všeho druhu. MacRumors píše, že prohledávané objekty se zobrazují v aplikaci „Najít moje“.

Mohla by být také oznámena nová AppleTV nebo AirPods 3, jak uvádí YouTuber GregsGadgets. Nové iPhony jsou tradičně ohlášeny až později v tomto roce.

V nadcházejících dnech Apple pravděpodobně odhalí další podrobnosti o své události.