Poznejte nejdokonalejší kočičí záchod! Už žádný zápach ani každodenní čištění toalety

Samočistící box na odpadky Popur X5, který je japonským vynálezem, nabízí unikátní systém dvou boxů, který sám odděluje kočičí odpad od misky se stelivem. Společnost tvrdí, že jeho dokonalá funkce překoná veškeré problémy s pravidelným čištěním a zápachem kočičí toalety.

Mechanismus Popur’s DuoTilt nejprve nakloní zásobník, proseje odpad z podestýlky a vysype ho do samouzavíracího vzduchotěsného koše. V nabídce jsou dva typy – pro ty, kdo rádi mění pytle s odpadem každý den a nebo pro ty, kdo jenom jednou za čas, ti mohou měnit odpad jednou za tři týdny až měsíc (Popur Pro). Box je navržen tak, aby umožnil vyhodit sáček s odpadem aniž by jste viděli nebo cítili odpad uvnitř. Vše naprosto hygienické.

Popur měří 51 x 41 cm a nabízí i doprovodnou aplikaci do vašeho chytrého mobilu, která vám dá vědět, kdy je odpadkový koš plný a je třeba pytel vyměnit.

Podle webu NewAtlas se box dá snadno čistit jednoduchým setřením vnějších a vnitřních povrchů a obsahuje vyjímatelný filtr a vložku pro ruční mytí nebo výměnu. Je také vyroben z antimikrobiálních materiálů, aby se zabránilo hromadění plísní. Podívejte se na video.

Pro vaši informaci, cena Box Popur se pohybuje od 6 400 Kč za Popur Basic (verze s častějším vynášením odpadu) až po 7 500 Kč za Popur Pro. Tato kampaň na Kickstarteru je velmi úspěšná a dodávky jsou naplánovány na říjen tohoto roku.

Geniální čistící box jistě potěší všechny milovníky koček a zároveň i čisté domácnosti bez zápachu z kočičí toalety.

Zdroj: newatlas.com, www.kickstarter.com