Lidl v Německu nabízí elektrokolo. Dojede 100 km na jedno nabití

Elektrokolo z již druhé generace nově prodává diskont Lidl. Elektrokolo Crivit Urban E – Bike by mělo splňovat skvělý poměr ceny k výkonu, píše deník Netzwelt.

Už za pár týdnů začne ta pravá jarní sezóna ideální pro cyklistické výlety. Jestliže hledáte to pravé elektrokolo, mohlo by se vám líbit právě toto. Městské elektrokolo Crivit můžete zakoupit už od 32 000 Kč.

Vybavení přesvědčí i největší kritiky

Elektrokolo si vyberete v několika barvách, a navíc i ve variantě s nízkým stupátkem. Jízdu na kole si může užít, jak osoba s menší výškou, tak osoba s větší výškou, a to až do 195 cm. Elektrokolo má váhu cca 21 kg. Vozit se mohou i lidé s maximální hmotností 140 kg. Kapacita baterie je 360 watt a dojedete až 100 km na jedno nabití.

Zajímavou funkcí je boost. Tedy tato funkce zaručí, že pojedete na plno maximálně 20 sekund. Součástí kola jsou světla, brašna a zvonek. Nechybí ani blatníky na obou kolech. Elektrokolo má ochranu IPX5 před vodou. Součástí kola jsou také kvalitní hydraulické kotoučové brzdy Shimano a místo řetězu je zde řemenový pohon. Jestliže používáte navigaci na telefonu, bude se vám hodit držák, který je zde také umístěný.

Zdroj: Netzwelt, Crivit-bike