Díky vydané aktualizaci, může mít herní myš od Logitech skvělou odezvu až 4 kHz – 4000 aktualizací za sekundu

Na trhu se objevuje nová aktualizace herní myši od Logitech G Pro X Superlight 2. Tato myš má umožnit neskutečnou frekvenci odezvy 4 kHz. Tato aktualizace má být ideální pro hráče, kteří mají vysoké DPI a tedy nízkou citlivost, jak píše deník The Verge.

Pro hráče to znamená, že při přejíždění myši na monitoru počítače se zobrazí o hodně rychlejší pozice kurzoru. Vypadá to, že vysoká rychlost herní myši s novou aktualizací bude skvělá na hry s nejvyššími požadavky.

4 kHz herní myš zvládne, ale jen když chce

4 kHz je skvělá rychlost, ovšem je otázkou, zda takovou rychlost zvládne vždy. V tomto případě se spustí tato vysoká rychlost v situaci, že potřebuje dosáhnout takové rychlosti. Pokud člověk tápe, jaká opravdová rychlost je 4 kHz, tak je to 4000 aktualizací za sekundu.

Dle zkoušek je nutné zajistit, aby DPI bylo na hodnotách 1 600 a více. Jestliže tedy chcete využít aktualizaci k firmwaru, tak je nutné ji stáhnout pomocí aplikace G Hub. Myš je nutné mít připojenou k počítači, a tak dostane myš aktualizaci, díky tomu, že může tato herní myš Logitech disponovat 4 kHz, bude potřeba i vyšší kapacity baterie, kterou do myši budete dávat.

Zdroj: The Verge