Zdroje pro bezpečnostní a protipožární systémy Meanwell

Nová řada LAD-120/240/360/600: Uzavřený typ úsporného napájecího zdroje pro bezpečnostní a protipožární signalizaci.

Společnost MEAN WELL je světovou jedničkou v oblasti standardních napájecích zdrojů, které prodává ve více než 80 zemích světa. V oblasti zabezpečovací a požární signalizace má MEAN WELL tři kompletní produktové řady –⁠ typ na desce plošných spojů, typ na lištu DIN a uzavřený typ, který zahrnují řady PSC, DRC, DRS, SCP a AD s výkonem od 35 W~480 W. 

Nové úsporné bezpečnostní a protipožární zdroje

V posledních letech se vzhledem k potřebám vyvolaným rychlým rozvojem měst zvyšuje poptávka po bezpečných, spolehlivých, certifikovaných a inteligentních napájecích zdrojích pro bezpečnostní a protipožární signalizaci. Společnost MEAN WELL proto uvádí na trh nové úsporné bezpečnostní a protipožární poplachové zdroje uzavřeného typu řady LAD-120/ 240/ 360/ 600.

Řada LAD je navržena v tenkém uzavřeném provedení 1U a dělí se na základní model LAD-120/ 240/ 360/ 600 a model s komunikací UART (LAD-360/ 600xU). CH1 obou modelů lze použít k napájení zátěží a vestavěný pomocný výstup CH2 u obou modelů může nabíjet baterii, přičemž baterie zajišťuje funkci UPS. Výstupní napětí CH1 lze nastavit v rozmezí -20~+5 % a může splnit všechny potřeby pro různé typy baterií a jemné nastavení napětí.

K dispozici jsou kompletní ochrany (zkrat/ OLP/ OVP/ OTP/ BAT, UVP/ BAT, přepólování) a zahrnují kompletní bezpečnostní opatření (CB/ UL/ RCM/ CE/ UKCA/ EAC) a také provedení v souladu s protipožárními předpisy GB17945 a GB4717 (pouze u verze UART).

Řada LAD je vhodná pro řízení bezpečnostiprotipožární ochranunouzové osvětleníalarm pro kontrolu přístupu, počítačovou místnost a periferie, centrální monitorování a všechny další potřeby systému UPS.

E-shop MEAN WELL

Pro více informací pokračujte na www.eshop-meanwell.cz. Rádi vám sdělíme více informací o těchto produktech, případně poradíme s jejich výběrem.