Za hranice s Moodle 4: Zlepšte své online výukové zkušenosti s nejnovější verzí

Doba, kdy nás Covid uvrhl do nekončícího home office a vše se dělo online je sice pryč, některé věci nám ale (naštěstí) zůstaly. Jednou z nich je jednoznačně online vzdělávání! A stejně jako ostatní obory – i to se stále posouvá a zlepšuje. Podívejte se na Moodle 4!

Kvalitní obsah do kvalitní platformy

Je jedno, v jakém oboru se pohybujete. Vzdělávání je součástí každého odvětví! Ať už pracujete v autoprůmyslu, telekomunikacích nebo třeba v lékárenství, čas od času je potřeba doplnit si informace, dozvědět se něco nového a pravidelně se tak udržovat v kontextu. A přesně pro tyto účely jsou skvělé e-learningy nebo různé vzdělávací aplikace. A jednou z nich je i Moodle 4!

Platforma, která slouží k vytváření a správě online kurzů, byla původně navržena pro vysoké školy, ale díky své jednoduchosti a kvalitě si brzy našla cestu do menších i větších firem, komerčního i neziskového sektoru. Po předchozích verzích přichází Moodle 4 s benefitem LTS – Long Term Support a zajištěnou podporou na dalších 5 let. A co vám přinese? 

  • Vzdělávání zaměstnanců na jednom místě, dostupné kdykoli a kdekoli. 
  • Správa vzdělávacích a studijních materiálů jednoduše a efektivně.
  • Šablony, které můžete využít a jen je obohatit o vlastní obsah. 
  • Gamifikační prvky, které studium ozvláštní. 
  • Testy pro prověření znalostí (zejména u „must have“ vzdělávání).
  • Reporting – přehledný a snadno dostupný, okamžitě víte, jak na tom uživatelé jsou.
  • Různé jazykové mutace. 
  • Prověření mnoha tisíci uživateli a neustále vylepšování platformy. 

A co je na vás? Dodat vlastní kvalitní obsah, díky kterému uděláte z Moodle dokonalou vzdělávací platformu, která se stane oblíbenou součástí vzdělávání u vás ve firmě! 

Moodle 4 – co vám přinese nejnovější verze?

Víte, jaký poměr uživatelů si webový obsah otevírá na mobilním telefonu a kolik na počítači? Pokud hádáte přesilu mobilních telefonů, pak hádáte správně. Moodle 4 přináší vylepšené UX, zejména pro uživatele mobilních telefonů. Vaši zaměstnanci si tak udělají svůj e-learningový kurz klidně cestou do práce v tramvaji nebo metru! Vylepšení je ještě celá řada – od bezchybných reportů, až po banku úloh. A to nejlepší? Trigama se na Moodle 4 podívala opravdu zevrubně a přináší vám připravené a hotové šablony! 

Šablony vycházejí z předchozích zkušeností a zpětných vazeb uživatelů, tedy z toho, co je skutečně zajímá a co doopravdy potřebují. Na základě vývoje v těchto oblastech přinášejí šablony řešení těch nejdiskutovanějších problémů. Díky výběru konkrétní šablony, která nejlépe plní účel, který potřebujete, můžete mít e-learningové vzdělávání udělané přímo na míru. Šablony vám tak doručí přehlednou variantu Moodle 4 – stačí je naplnit! Jsou obohaceny o prostor pro aktuality, FAQ nebo reference, automatické změny barev kategorií nebo třeba vylepšené vyhledávání. Trigama se postará o to, aby vaše vzdělávací platforma šlapala jako hodinky a přinášela vám přesně takovou hodnotu, jakou potřebujete! A to vše prakticky na míru vaší společnosti!