Výhody vibrační masáže pro zdraví a fitness

Někdo v masážích vidí pouze relaxační záležitost, ovšem tyto procedury prospívají i zdraví. Jen si vezměte, kolik typů masáží máme a jak jsou indikovány vzhledem ke zdravotním potížím. Existují rehabilitační masáže, jež pomáhají regenerovat svaly po úrazech. Pak máme lymfatické masáže, jež zase pomáhají odvodnit a zbaví nás tak celulitidy. Mrkněte na to, co vibrace zvládnou. 

Vibrační masážní přístroj ve fitness

Pokud chodíte pravidelně cvičit a máte tréninky, pak jistě víte, co uleví od bolesti svalů. Masáž. V jakékoli podobě. Když se připravujete na cvičení, je dobré se rozehřát, klidně i hnětením svalů. A po fitku je zase dobré svaly uvolnit, abyste se mohli druhý den hýbat. Chodit po tréninku k masérovi je ale luxus, ovšem když budete mít vibrační masážní přístroj, dopřejete si regeneraci podle svého gusta kdekoli a kdykoli. Když jsme se dotkli masáží namožených svalů a relaxace, zmíníme i masáže hlavy a krční páteře. I to s fitness souvisí. Pokud totiž zvedáte těžké váhy, můžete si způsobit přetažení právě v těchto oblastech, a tím tak mohou vzniknout bolesti. Je proto dobré i preventivně využít třeba masážní přístroj na hlavu, který nahradí 10 lidských prstů. Přikládá se na temeno, kde stimuluje akupunkturní body, vyberete si z několika programů, čímž naladíte i svůj mozek na alfa vlny vedoucí k dokonalému uvolnění. Potýkáte-li se s většími bolestmi hlavy, pak doporučujeme masážní přístroj na krční páteř. Právě uvolnění v krčních obratlích dopomůže k úlevě od bolestí hlavy jako takových, ale i migrén. Přístroj pracuje s pomocí EMS pulzů a infračerveného tepla. Mírní otoky a zlepšuje i krevní oběh. 

Kosmetické přístroje pro zdraví

Nemyslete si, že kosmetické přístroje pěstí pouze váš půvab. Krása je odrazem našeho zdraví a pěstění. Pokud budete mít například zanešené póry, pak se ony nečistoty dostanou dále do těla, kde vytvoří neplechu. Nehledě na to, že právě skrze póry přijímáme to dobré i špatné, takže když budou zanedbané, nedostane se nám benefitů z okolí. Přístroj na čištění pórů by tak neměl chybět ve vaší výbavě. Mrkněte na stránky www.beautyrelax.cz, kde najdete mnoho přístrojů pro vaše zdraví i krásu.