Staráte se o bezpečnost svých zásilek během přepravy k zákazníkům? 

Podnikání v oblasti obchodu vyžaduje pořádně ostré lokty a nikdy nekončící dřinu. To platí obzvlášť v naší malé zemi, kde se musíte potýkat s kombinací nižší kupní síly a téměř padesáti tisíci aktivními e-shopy. Alfou i omegou úspěchu je bezpečná logistika zboží. Jak se pojistit proti nehodám? 

Přeprava není sranda 

Nejdříve si musíte uvědomit, že vaše zásilky se v dodávkách, kamionech i depech přepravních společností potýkají s ohromným množstvím otřesů, nárazů, vibrací i dalších zkoušek. V těchto ohledech vám pomohou antivibrační podložky. Ty v mžiku nainstalujete s pomocí běžného spojovacího materiálu, a tak ochráníte libovolné zásilky. 

O něco složitější situace přichází ve chvíli, kdy vám záleží na teplotě, vlhkosti a čase. S těmito oblastmi vám pomohou certifikované vychytávky od předního dodavatele Shockwatch. Daná společnost je oficiálním členem evropské distribuční sítě bezpečnostních indikátorů. 

Pohlídejte si každý aspekt

Posíláte-li potraviny, léky, chemické látky a podobně, nesmíte zapomínat na senzor vlhkostiindikátor teploty a digitální záznamové jednotky (skvělý poměr ceny a výkonu poskytuje například jednotka SpotBot 4G Plus). Kombinace daných vychytávek vám zajistí dokonalý přehled o všech detailech v průběhu přepravy.

Jak vlastně indikátor vlhkostisenzor teploty i další podobné vynálezy fungují? Není to nic složitého. Stačí si zakoupit jednoduchý nalepovací štítek. Ten mívá již z výroby nastavené konkrétní rozmezí, na které reaguje/nereaguje. Pokud se v průběhu expedice změní ideální podmínky, ihned na to upozorní. 

Máte zájem o teplotní senzor? Chcete si pohlídat vlhkost, otřesy či lhůtu trvanlivosti? V tom případě se podívejte na webové stránky zmíněných odborníků a prohlédněte si jednotlivé možnosti.