Seznamte se s novou taxi platformou v Praze

Objednání taxi v hlavním městě je zase o něco jednodušší díky nové online taxi službě Ontaxi. Objednávku vyřídíte rychle a snadno přes aplikaci nebo webové stránky.

Jak to funguje

Ontaxi můžete využívat pomocí aplikace nebo prostřednictvím webového rozhraní. Zde si zvolíte jízdu – odkud kam pojedete, třídu auta a způsob placení. Na online mapě můžete sledovat, kde se vybraný řidič zrovna nachází – to platí i během cesty. Objednávat můžete jak městské, tak meziměstské jízdy. K dispozici je také dálkové taxi. Aplikace vám následně zobrazí přesnou cenu, kterou poté řidiči uhradíte.

Levné taxi a navíc cashback

Ontaxi nabízí svým zákazníkům kromě nízkých sazeb též cashback v rámci věrnostního programu. Za dokončené jízdy získáváte na svůj účet bonusy. Taxi v Praze vám od třídy vozu Standard vrátí 5 % platby na bonusový účet. Tento cashback poté lze použít na úhradu celkových nákladů za další jízdu. Stačí si ho vybrat jako způsob platby. 

Výhoda pro nové zákazníky

Noví zákazníci, kteří se s Ontaxi teprve seznamují, získají promo kód ve výši 50 % na první 2 jízdy. Tento promo kód stačí přidat během placení, kde se vám automaticky aktivuje. V popisu promo kódu se dozvíte, do kdy má platnost, abyste o něho zbytečně nepřišli. Vy se tak můžete těšit z jízdy, která bude o polovinu levnější, než je obvyklé. Současně promo kódy s nejrůznějšími slevami mohou obdržet i stávající klienti. Objevují se ve zprávách v aplikaci, na sociálních sítích a na billboardech Ontaxi.

Služby navíc

Kromě běžné dopravy lze u Ontaxi objednat rovněž expresní přepravu listovních zásilek a balíčků do 20 kg. Zásilku následně sledujete pomocí aplikace, která monitoruje přesný pohyb kurýra online. Další službou, kterou Ontaxi nabízí, je odvoz vozu. Tato služba zajistí odvoz vašeho auta spolehlivě a bezpečně na určené místo.