Sexuální pomůcky? Vibrační vajíčka pro ženy, vakuová pumpa pro muže

Erotické pomůcky jsou pro mnohé tabu, ovšem na straně druhé spousta lidí velmi sní. Rádi by si třeba pořídili nějakou hračku pro dospělé, ovšem stydí se zajít si do sexshopu. Dnes máte ale možnosti si erotické pomůcky pořídit zcela anonymně.

Vibrační vajíčka pro dokonalou stimulaci žen

Každý si najde na erotickém shopu to své. Ženy, muži, heterosexuálové i homosexuálové. Ostych odhoďte stranou. Pracovníci sexshopu na vás nebudou koukat podivně, vždyť v tomto oboru denně pracují, rádi pomohou, poradí. A kdyby se vám to fyzické nakupování přece jen zdálo nepatřičné, stačí vše pohodlně nakoupit na internetu. E-shopy dnes diskrétně balí zásilky bez svého označení, takže nikdo nepozná, že vám přišel balíček s erotickým zbožím. Lechtivé pomůcky zpestří vztah, udělají vám dobře, když zrovna nebude partner nablízku. To platí i v případě, kdy máte trochu divočejší představy. Není na tom nic špatného, přece můžete objevit další dimenze rozkoší. Pouta, anální dráždění, navlékací penis. Proč ne? Po čem touží ženy? Mnohé rozdráždí stimulace. Jako první vás asi napadnou vibrátory. Dnes jsou různých tvarů, rozměrů, materiálů i funkcí, takže vás dokážou stimulovat lépe než muž samotný. Pokud vás složitě uspokojuje pohlavní styk, s vibracemi to bude lepší. Co takhle využít kouzelná vibrační vajíčka? Bude se vám třást ve vagině a vy sama se roztřesete rozkoší. Hračka vibruje jemnými až silnými vibracemi, vše si ovládnete ovladačem.

Vakuová pumpa – erotická pomůcka nejen pro muže

A co pánové? I ti si mohou přijít na víc než při běžném styku. Například žena, pokud třeba netrénuje tantru, neumí vytvořit stahováním svalů podtlak v pochvě. To zvládne ale vakuová pumpa, která může být mimochodem i pro ženy. Pumpa poskytne úžasný požitek díky podtlaku, čímž se u mužů prokrví a zvětší penis, u žen zase klitoris i ňadra. U mužů jde navíc o trénink, protože se posílí erekce a vyhnete se potížím s prostatou. Už víte, čím si okořeníte život? Mrkněte na web Vibratory-online.cz, kde je velký výběr erotických pomůcek, jež vás vynesou na vrchol blaha.