Odívání zaměstnanců nemusí stát balík. Jak ušetříte bez ztráty kvality?

Podnikání se zaměstnanci s sebou přináší pestrou škálu nejrůznějších povinností. Ačkoliv se jedná o velmi pracné a časově zatěžující činnosti, jejich stoprocentní splnění se rozhodně vyplatí. Výsledkem je totiž prosperující firma, jež vám vydělává peníze. To samé platí i pro shánění úborů pro podřízené. Jak na to?

Zapomeňte na maloobchod

Nejčastější chybou je nakupování pracovních oděvů v kamenných pobočkách klasických obchodů. Proč byste platili plné ceny, když jste podnikatelé a máte nárok na dosažení výhodnějších podmínek? To neplatí jen pro ohromné společnosti s velkým odběrem, ale i pro majitele malých podniků s několika zaměstnanci. Stačí jen vědět, na koho se obrátit.

Jestli chcete najít spolehlivý textil velkoobchod, pohlídejte si pořádnou nabídku kvalitních oděvů a důležité dodatkové služby. Přece jen budete potřebovat výšivky s logem vaší firmy, reprezentativní potisky nebo přímo zakázkovou výrobu.

Nejen tyto, ale i další služby vám nabídne třeba populární obchod Xfer. Ten se soustředí na spolupráci se všemi druhy podnikatelů, takže disponuje tričky, mikinami, montérkami, čepicemi, vestami, sportovním oblečením i celou řadou dalších položek.

Výhodné podmínky

Co se týče zakázkové výroby, můžete si zvolit preferovaný materiál, střih, úplet i barvy. Ještě před zahájením procesu obdržíte ukázkový prototyp, abyste měli představu, jestli budou oděvy splňovat vaše požadavky.

Nemusíte se bát, jelikož nebudete muset plnit žádné minimální odběry ani se zavazovat k jakýmkoliv dalším povinnostem. Zkrátka a dobře se zaregistrujete, obdržíte přihlašovací údaje a pustíte se do toho. Navštivte webové stránky společnosti Xfer pod vloženými odkazy a přesvědčte se na vlastní oči. Ať tak, nebo onak, zapomeňte na maloobchodní ceny.