Nechte si vyrobit tvářecí stroje a další zařízení pro zpracování plechů a oceli

Potřebujete nějaký stroj na zpracování plechů a oceli? Máte dvě možnosti. Buď budete u prodejců hledat model, který vám co nejvíce vyhovuje, nebo si ho necháte vyrobit na míru. Druhá varianta je skvělým řešením také v případě, že potřebujete specifický stroj.

Výrobě takových strojů se už dlouhé roky věnuje společnost Company PMX s.r.o. Na trhu je od roku 2017 a kromě výroby strojů a zařízení pro zpracování plechů a svitkové oceli tyto stroje také opravuje, takže vám může modernizovat starší zařízení po mechanické i elektrické stránce.

Jaké stroje si můžete nechat vyrobit?

Typickým příkladem je profilovací stroj. Sestavují jednoúčelové i oboustranné profilovací linky, které lze doplnit o děrovací uzly či letmé děrovací úseky. Zpracujete s nimi svitky či nastříhané polotovary.

Mohou vyrobit také tvářecí stroje nebo podavač. Do sortimentu patří i další zařízení jako zakružovačka, ohýbačka plechů, ohýbačka trubek a profilů, podélná dělicí linka apod.

Co dalšího vám dodají?

Kromě výše zmíněných zařízení a strojů firma vyrábí i svařovací stoly, naváděcí svěráky nebo upínky. Svařovací stůl může být pevný (bez možnosti výškového nastavení), nebo stavitelný (umožňuje nastavení výšky i vyklopení pracovní desky). Dostanete přesně to, co do firmy nebo domácí dílny potřebujete.

Jaké jiné služby umí?

Dále společnost nabízí služby CNC obrábění. Má moderní výbavu, stroje pro CNC frézování i CNC soustružení. Zvládá také elektroerozivní obrábění, tedy řezání, vrtání i hloubení. Umí dělení materiálu nebo vrtání ocelových konstrukcí pomocí magnetické vrtačky.

Kromě prodeje zařízení a strojů vám je schopná některé také pronajmout. Týká se to třeba profilovacích linek. Sestaví vám takovou, jakou potřebujete, případně pronajmou, pokud nechcete investovat do pořízení stroje.