Na koho se obrátit ve chvíli, kdy máte doma vážnou havárii?

Každý z nás se chce ve svém domově cítit bezpečně. Faktem však zůstává, že ať už se snažíte sebevíc, nikdy nevíte, co se stane. Ve chvíli nepozornosti může klidně prasknout vodovod, ucpat se toaleta nebo dojde k výpadku elektřiny. V daných situacích nepanikařte. Raději mějte uložené číslo na ověřené odborníky. Které?

Havarijní služby

V časech akutních krizí obyčejní instalatéři nestačí. Teče-li vám zrovna pod nohama voda ze záchodu, nemůžete si dovolit objednávat jakýsi termín. To platí i ve všech ostatních druzích nouze.

Přesně proto přichází na scénu specializovaná instalatérská pohotovost Praha. Bavíme se o ověřených odbornících, již jsou na příjmu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V rámci celé Prahy i jejího okolí dokonce garantují příjezd do pouhých 45 minut. Nebudete tak muset čekat na záchranu několik hodin, jak tomu bývá u většiny konkurenčních firem.

Komplexní péče od podlahy až po strop

Instalatéři pohotovost Praha v mžiku zajistí opravu prasklých trubek, ucpaných odpadů i netěsnících kohoutků. Podobně si poradí i s radiátory a všemi dalšími potížemi, které na váš číhají.

V rámci běžných služeb provádí i veškeré rozvody – vodu, plyn, topení i kanalizaci.

Zároveň instalují bojlery, kotle, pračky, myčky, drtiče odpadu, sprchové kouty, vany, dřezy, záchody a další důležité vybavení. To platí i pro servis čerpadel.

V rámci komplexních služeb se lze spolehnout i na celkovou rekonstrukci a renovaci. Plánujete-li novou koupelnu, kuchyni nebo obývací pokoj, rádi zrealizují instalatérské, zednické, malířské i další práce.

Určitě vás zajímá, kolik peněz stojí pomoc v nouzi. Podívejte se na internetové stránky pod výše vloženými odkazy a otevřete si sekci „Ceník“. Budete překvapeni, jak levné takové služby jsou. Nezapomeňte si uložit telefonní číslo do svého mobilu.