Kde koupíte kvalitní kratom?

Ať už potřebujete trošku „vypnout“ a užít si pohodu, nebo naopak cítíte, že by vám pomohla energetická vzpruha, pomůže vám látka v poslední době hodně skloňovaná. Kratom. Čím je výjimečný? Snoubí v sobě protichůdné vlastnosti. Poznejte ho proto blíže.

Jak působí bílý kratom?

Kratom se dělí podle různých kritérií. Může to být podle odrůdy. Maeng da představuje jeden z nejsilnějších kratomů z hlediska stimulačních účinků, kromě přívalu energie umí utlumit stres a navodí psychickou pohodu. Zároveň mírní fyzickou bolest. Může být zelené, červené nebo bílé barvy. Odrůda Indo kratom je slabší typ kratomu z Indonésie, který má minimální stimulační účinky a je vhodnější na relaxační užívání. Kratom však lze dělit i podle barev. Asi nejpopulárnější je bílý kratom, který dodává energii. Za ním je v závěsu zelený kratom, ten dokáže lépe navodit euforické pocity. Červená obdoba spíš klidní, žlutý kratom je pak kompromisem mezi červeným a zeleným typem. Hnědý je nejslabší, což není na škodu, ne vždy potřebujete maximální příval účinků. Musíte sami vyzkoušet, co na vás nejlépe funguje, protože vše je individuální.

Kde koupit kvalitní kratom?

Co se týká všeobecné specifikace, tak chuť kratomu je spíš hořká, podobná matche, ostatně i konzistence je obdobná. Pokud je na vás příliš hořký, lze jej sladit třeba džusem. Příjemné jsou obměny s příchutěmi. Co se týká působení, tak účinky se u kratomu dostaví okamžitě, nejpozději do 10 minut. Efekt trvá v rozmezí 1 až 3 hodin. Může se stát, že s vámi kratom nic neudělá. Pokud se nedostaví účinky do 30 minut, tak jste buď odolní, anebo se jedná o nekvalitní produkt. Záleží tedy na tom, odkud přípravek máte. Kde koupit kvalitní kratom? Určitě na e-shopu Kratom World. Jde o český internetový obchod, jehož majitelé dokonce podnikli cestu do jihovýchodní Asie, aby našli nejlepší kratom farmu. Ta musela splňovat požadavky na odebírané množství i na stabilně kvalitní produkt. „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů,“ přibližují v Kratom World své jedinečné výrobky a služby.