Jak vylepšit vaši kuchyň s Tescoma?

Kladete si často otázku, jak vylepšit svoji kuchyň? Ať už tak uvažujete proto, že chcete povýšit své kuchařské umění, nebo si spíš chcete zjednodušit práci, protože gastronomie není zrovna vaše láska, určitě oceníte hned tři pomocníky, kteří vám usnadní vaření a ušetří i čas.

Rýžovar už milují i Češi

Podívejte se na svůj sporák. Také tam vidíte ta kola z přeteklé vody, když jste vařili rýži? Tím se dnes už nemusíte trápit. Tak jako byly populární domácí pekárny, do nichž jste jen nasypali ingredience a přístroj si vše udělal od míchání až po upečení, tak na stejném principu funguje rýžovar. Do něj jen nasypete vámi zvolené množství rýže, podle stupnice nalijete vodu potřebnou k určitému druhu rýže, zapnete a už se o nic nestaráte. Rýžovar vám připraví přesně dle potřeby rýži dlouhozrnnou, krátkozrnnou, kulatozrnnou i jasmínovou.

Zmrzlinovač pro sladkost jako z cukrárny

Také jste odmala snili o tom, jak si připravíte doma zmrzlinu jako z obchodu nebo cukrárny, ale vaše pokusy byly jen chabou kopií té osvěžující dobroty? Je to i tím, že nezáleží pouze na ingrediencích, ale i na technologii zpracování. Aby měla zmrzlina správnou konzistenci, nesmí se tzv. zdrcnout, což se stane, když se nemíchá. Ovoce během mražení pouští vodu, takže se ve zmrzlině vytvoří led, což narušuje smetanovou konzistenci. Zmrzlinovač ale tohle eliminuje, navíc na vás pouze je, abyste si zvolili suroviny, z nichž pochoutku chcete mít. Zbytek udělá tento pomocník.

Termohrnek vždy po ruce

Je termohrnek pomocníkem v kuchyni? Jistě že je, protože když připravujete jídlo, mnohdy kmitáte s hrnkem kávy v ruce, ale než se napijete, je studená. Nebo naopak se v úmorných vedrech potíte nad párou, která jde od hrnce, a vy potřebujete osvěžit, takže vám přijde vhod termohrnek, jenž uchová nápoj studený. Jen se mrkněte na nabídku značky TESCOMA, kde takových pomocníků najdete mnohem více.