Jak si zpříjemnit intimní chvíle o samotě? Máme pro vás několik super tipů!

V dnešní době už dávno všichni víme, že masturbace je naprosto přirozená a zdravá. Pomáhá uvolnit stres, působí preventivně proti depresím, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje hladinu pozitivních neurotransmiterů. Nebaví vás vlastní ruka? Pak vyzkoušejte některou z mnoha šikovných hraček! Jakou?

Maximální požitek

Nejdříve se pojďme zaměřit na dámy. Ty mají rády hlavně různě tvarované vibrátory. Tuto pomůcku vám snad nemusíme představovat.

Co ale například takzvaný womanizér? Jedná se o malou pomůcku, která s pomocí pulzů a jemných vibrací dráždí oblast klitorisu. Pokud ji správně přiložíte, bude hotovo za několik málo minut. Ne nadarmo se bavíme o jedné z nejpozitivněji hodnocených hraček na celém trhu. Rozhodně ji vyzkoušejte!

Pánové si zase oblíbili klasické vibrační kroužky na penis. Jejich úkolem je opravdu těsné obejmutí kořene vaší chlouby. Tím se zpomalí krevní tlak, takže docílíte pevnější erekce a vyšší citlivosti. K tou připočtěte jemné vibrace a máte o zábavu postaráno.

Určitě vám nesmí chybět ani fleshlight – umělá vagína. Tyto hračky věrně imitují reálné ženské přirození. Jsou vyrobené ze speciální napodobeniny kůže a uvnitř svých útrob mají řadu příjemných výstupků. Některé z nich dokonce sami přiráží (zvládají klidně 200 zásunů za minutu)!

Prohlédněte si hračky sami

Zajímá vás, jak vypadají všemožné erotické hračky? Pak navštivte webové stránky Vibratory-online.cz. Tento oblíbený e-shop nabízí stovky a stovky pomůcek pro dospělé.

V přehledných kategoriích si vybere svého favorita opravdu každý. Nezáleží na tom, jestli teprve začínáte (takže zvolíte spíše jednoduché pomůcky), nebo jste už zkušení a vyžadujete sofistikovanější pomocníky (elektricky poháněné stroje). V obou případech se dočkáte rychlé a diskrétní dopravy.