Holá tvář či mužné strniště – Braun má řešení pro všechny. A to i na chloupky po těle

Holení nebo úprava vousů či chloupků po těle jsou běžnou rutinou naprosté většiny mužů. Proč ale ztrácet čas s něčím, co jde dělat rychle, efektivně, a navíc s dokonalým výsledkem? Ať už toužíte po krásně hladké tváři, strništi nebo hledáte dokonalého parťáka pro epilaci či úpravu chloupků, vsaďte na prvotřídní technologie! Neváhejte a pozvěte k sobě do koupelny některého pomocníka z dílny Braun.

Německá značka Braun se už více než 100 let pyšní bezkonkurenčním spojením kvality, funkčního designu a moderních technologií, které dělají radost zákazníkům po celé generace. Každý přístroj je navíc navržen tak, aby vám přinášel radost a užitek po celá dlouhá léta.

Dohladka s holicím strojkem Braun Series 7

Holicí strojek Braun Series 7 je tím pravým pro všechny náročné zákazníky, kteří si potrpí na nejnovější technologie, funkční design a perfektní výkon. Díky hlavici 360° Flex dosáhnete hladšího oholení i na obtížně dostupných místech a tři flexibilní břity se přesně přizpůsobí konturám vašeho obličeje. Technologie AutoSense automaticky upraví výkon strojku podle hustoty vousů, a zajistí tak dokonale hladké oholení i těch nejodolnějších vousů. Koupit můžete na alza.cz.

Zdroj: Braun

Holicí strojek pro fanoušky nejpokročilejších technologií Braun Series 9 Pro 

Nejnovější řada Series 9 Pro byla vytvořena tak, aby holila vousy rostoucí i pod nižším úhlem. Speciální zastřihovače si poradí s různými typy vousů, takže nemusíte žádná místa holit opakovaně. Některé modely pánského holicího strojku Braun Series 9 Pro navíc v balení obsahují i praktické nabíjecí pouzdro PowerCase. To umožňuje vykouzlit perfektně upravené vousy rychle a snadno, a to i na cestách. Ve spojení s pouzdrem PowerCase nabízí Braun Series 9 Pro až 6 týdnů perfektního holení bez ohledu na to, jestli holíte jednodenní, třídenní nebo sedmidenní strniště. 

Součástí balení vybraných modelů Braun Series 9 Pro je také 5v1 SmartCare Center, které pomáhá udržovat holicí strojek jako nový. Stisknutím jediného tlačítka SmartCare Center inteligentně vybere potřebný čisticí program, automaticky nabije a hygienicky vyčistí, promaže a vysuší váš holicí strojek. K zakoupení např. na alza.cz.

Zdroj: Braun

Zkroťte vlasy, vousy i chloupky od hlavy až k patě s Braun Styling MGK 

Vylepšete si svůj vzhled jednoduše a přesně podle vašich představ! Braun MGK 7 je multifunkční sada péče o tělo, která je navržena tak, aby byla všestranná – ať už si udržujete strniště nebo se upravujete na citlivých partiích těla. S bohatým příslušenstvím pro různorodý styling se všestranný zastřihovač Braun Styling MGK nezalekne žádné výzvy. Je ještě ostřejší, rychlejší a účinnější než předchozí zastřihovače Braun. Hledejte na alza.cz.

Zdroj: Braun

Nová pětiletá záruka 

Design produktů Braun je konstruován tak, aby vydržel co nejdéle při každodenním používání. To zahrnuje kromě precizní konstrukce a kvalitních materiálů i přísné testování všech produktů. Braun také nově v souladu se svojí filozofií nabízí záruku prodlouženou až na 5 let. Spotřebitelé si ji mohou snadno aktivovat prostřednictvím portálu https://www.braun.cz/cs-cz/warranty-extension