Světové celebrity ve videohře Mortal Kombat. Tvůrce vytvořil bojovníky s pomocí umělé inteligence

Nejnovější technologie umělé inteligence vytvořila něco, co lidé opravdu chtějí – hru ve stylu Mortal Kombat, kde jsou největší celebrity uvedeny v rolích bojovníků.

Zatímco v běžné sérii Mortal Kombat bojují mniši, mystické příšery nebo kovboj, aby se ukázalo, kdo z vašich přátel umí nejlépe mačkat tlačítka ovladače, tato verze generovaná umělou inteligencí bere lidi ze skutečného světa a dělá z nich bojovníky. Politici, sportovní hvězdy, hudebníci a dokonce i Joe Biden jsou součástí verze Mortal Kombat plné celebrit, píše web Unilad.

Mohl by to být také způsob, jak realizovat souboj mezi Elonem Muskem a Markem Zuckerbergem. Každý z technologických miliardářů by tak mohl jednoduše živě přenášet, jak hraje hru, a bojovat prostřednitvím ovladače s tím druhým, přičemž by každý používal svého avatara. Pravda, reálný souboj, který byl oznámen, bude mnohem zajímavější.

Umělá inteligence však s některými bojovníky provedla podivné věci, například Zuckerberg má jakousi ještěří kůži. Teď už tvůrci tohoto videa zbývá jen sedět a čekat, až se mu vývojář hry ozve s nějakým nápadem.

Zdroj: redakce, unilad.com