Do Česka přichází nová sociální síť. V čem je jiná než ostatní?

Sociální sítě jsou běžná součást životů úplně všech lidí. Starší ročníky preferují Facebook, mladší zase Instagram a TikTok, zatímco o svou popularitu se dělí další desítky platforem. Každá z nich má své specifické zaměření a účel. V současné době přichází na scénu úplná novinka. Co vám nabídne?

Snadná registrace

Ačkoliv drtivá většina lidí používá sociální sítě čistě z hlediska zábavy, šikovnější lidé si s jejich pomocí dokážou vydělat opravdu zajímavé peníze. To je možné díky placené spolupráci s firmami, prodeji zboží a zobrazování různých reklam. Jedná se o extrémně živý online svět, který nabízí řadu možností pro každého.

Nyní se pozornost lidí začíná obracet na novou aplikaci MarpLive. Registrace je extrémně jednoduchá a zabere maximálně několik málo minut. Proč byste se vlastně o tuto síť měli začít zajímat?

Zábava a výdělky

Ideálně v sobě totiž kombinuje dva základní principy sociálních sítí – výdělky a zábavu. S její pomocí vydělávají nejen známí influenceři a profesionálové, ale i běžní uživatelé. Za každý příspěvek získáte malou finanční odměnu, přičemž to samé platí i v případě nalákání nových fanoušků. Jestli umíte tvořit zajímavé fotografie nebo statusy, máte vyhráno!

Jestli vás láká zábava, díky níž přilepšíte svému domácímu rozpočtu, klikněte na vložený odkaz a pusťte se do toho. Nemusíte být zrovna jednotlivec, protože se lze zaregistrovat i jako firma. Snadno tak získáte další kanál s ohromným počtem uživatelů, v jehož rámci budete moci propagovat své služby.

Vzhledem k rychlému růstu dané sítě máte nyní příležitost stát se významným influencerem a zajistit si fanoušky dříve, než vám jejich pozornost ukradne někdo jiný. Podívejte se sami, získejte inspiraci a přečtěte si důležité informace.