Chcete lepší imunitu i psychickou odolnost? Vsaďte na přírodní doplňky stravy

Současná doba klade na všechny lidi velmi náročné podmínky v podobě neustálého stresu, práce, povinností i spousty psychické zátěže. Chcete-li těmto vlivům úspěšně odolávat, musíte se zaměřit na své zdraví. Kde začít?

Boj se stresem

V posledních letech se populárním řešením stávají především takzvané adaptogeny, mezi něž patří i známá ashwagandha. Tato tradiční bylinka, zvaná také jako indický ženšen, je již po tisíce let používaná v oblastech Číny i Indie. Ne nadarmo se jí přezdívá „Královna bylin“ a je základním stavebním kamenem ajurvédy.

Asvagandha přináší celou řadu pozitivních účinků na lidský organismus, kdy za zmínku stojí především optimalizace fyziologických procesů a zlepšení nálady, stejně jako pomoc při boji se stresem. K tomu připočtěte ještě podporu spánkového cyklu a máte recept na kvalitnější život.

Poctivý produkt

Díky stále rostoucí oblíbenosti, z níž se těší ašvaganda, daný doplněk nabízí spousta specializovaných e-shopů. Problémem tak není kvantita, ale spíše kvalita. Najít stoprocentně poctivé a plně stravitelné provedení není nic jednoduchého. Dobrým příkladem je online obchod Herbs Energy, který vede odborník na adaptogeny David Herold.

V nabídce zmíněných dodavatelů naleznete ověřené a testované produkty, jejichž užívání vám přinese kýžené výsledky. Nezapomeňte na správné dávkování, přičemž si stačí vzít jednu kapsli ráno po probuzení a další večer před spaním.

Nejnovější studie ukazují, že nejvýraznějších efektů se dočkáte v situaci, kdy budete ašvagandu konzumovat alespoň tři měsíce bez přerušení. Po uplynutí daného období budete pozorovat mnoho pozitivních benefitů, díky nimž lépe zvládnete každodenní nával stresu i povinností. Přesvědčte se sami, protože to vydá za tisíce slov.