VIDEO: Digitální Keanu Reeves ve hře Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience

Společnost Epic Games potvrdila existenci hry či jak sama uvádí – herního zážitku, s názvem The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience, která se objeví na PlayStation 5 i Xboxu řady X|S 10. prosince a lze si jej předinstalovat již nyní, informoval web comingsoon.net.

Krátká upoutávka ukazuje Keanu Reevese, jak se ptá: „Jak poznáme, co je skutečné?“ Vypadá to, jako by šlo o digitální verzi Keanu Reevese, což by souviselo s otázkou, kterou klade, a obecnou tematikou série Matrix.

Zatím však není zcela jasné, o co přesně půjde. V popisu hry se uvádí, že půjde o nahlédnutí do budoucnosti interaktivního vyprávění a zábavy prostřednictvím této hranici posouvající filmové a technologické ukázky v reálném čase.

Tento zážitek pomohla společnosti Epic Games vytvořit režisérka filmu Lana Wachowski a vystoupí v něm Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss.

Studio inzeruje schopnost enginu vytvářet realistické lidi, což se zdá být ústředním bodem tohoto matrixovského zážitku. Více se dozvíme 9. prosince během předávání cen The Game Awards, kde budou oba herci mezi dvěma z mnoha přednášejících.

Zdroj: comingsoon.net