Vyplňte si přiznání k dani z příjmů a další formuláře snadno elektronicky

Slovo „papírování“ už dnes dostává trochu nový význam, protože spoustu administrativních záležitostí neřešíme v papírové podobě, nýbrž elektronické. Stále však musíme vyplňovat spoustu různých formulářů – daňové přiznání, žádost o výpis z rejstříku trestů, poštovní poukázky, záznam o úrazu OZP a mnoho dalších.

Vyplňování těchto formulářů nemá nikdo rád. Nejdříve je potřeba si formulář vůbec najít, pak si poradit s tím, co do kolonek vyplnit, nakonec je musíte nějak podat, ať už elektronicky nebo ve vytištěné podobě. Tohle všechno umí FORM studio.

Software na formuláře, co zjednodušuje život

Software FORM studio obsahuje databázi téměř sedmi stovek formulářů. Prostě si najdete ten, který zrovna potřebujete, a vyplníte ho. Jakmile se jednou naučíte se softwarem pracovat, bude to pro vás hračkou, protože všechny formuláře budou mít stejný vzhled i ovládání. Odpadá řešení, jak formulář najít, vyplnit a podat, ve FORM studio je všechno tohle stejné. Vytvořené formuláře se navíc ukládají do archivu, takže je máte všechny pohromadě.

Software je vynikající pro podnikající fyzické osoby, účetní, daňové poradce, ale i kohokoliv dalšího, kdo si chce usnadnit vyplňování formulářů. Ostatně přiznání k dani z příjmů podáváme všichni.

Pokladna na běžný notebook či počítač

Za softwarem FORM studio stojí společnost KASTNER software s.r.o., která má v portfoliu ještě další zajímavé a užitečné programy. Software ENTER vám zprostředkuje pokladnu na běžný notebook nebo PC. Ovládá se jednoduše klávesnicí či dotykem, zvládá vytváření faktur, sledování zásob a mnoho dalšího. Ovládání je přímočaré, poradí si s ním každý. Díky tomuto softwaru nemusíte investovat do pokladny, stačí vám jakýkoliv počítač, notebook, nebo dokonce tablet s Windows. Klidně nějaké starší nebo levné zařízení, software na něm poběží svižně. Bližší informace najdete přímo na https://www.kastnersw.cz/enter.

Člověk ani neví, jaké všechny vychytávky dnes existují, že? Tak jich neváhejte využít!